Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért cikibb soványnak lenni...

Miért cikibb soványnak lenni mint kövérnek?

Figyelt kérdés

Folyton azt látom, hogy a túlsúlyos embereket soha senki nem bántja, mert az bunkó dolog...engemet meg a sovány alkatom miatt rendszeresen ér kritizálás. Én próbálok annyit enni amennyi belém fér, de mivel magas vagyok és mozgok és edzek is eleget, ezért nem rakódik le rajtam.

Miért van az, hogy aki kövér, az duci vagy mackós, aki meg sovány az vézna vagy csontkollekció.

Elég sz*r érzés látni hogy a lányok előbb néznek rá egy kövérebb hapsira mint egy soványra...és ne akarjon engem senki sem meggyőzni az ellenkezőjéről, mert nyitott szemmel járok én is. Mintha ők nem tehetnének róla, én meg igen...


19/f



2014. febr. 26. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazad, én sokkal inkább megnézek pl. egy vékonyabb pasit, mint egy kövéret. Gondolom azért mondjuk, mert a vékonyabb pasit nem tartják férfiasnak, de én spec a kövéret se nagyon.


24N

2014. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
miért nem férfias? szerintem sokkal vonzóbb,mint valami elfolyt 500kilós valami...de kinek a paplan ám
2014. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ennyire végletesen gondolkodni, hogy aki nem sovány az rögtön 500 kiló. Mondjuk részemről ha kövérkés és soványka közül kellene választanom, akkor inkább az előbbit.


Kérdező: ha amúgy edzel, akkor próbálkozz valami tömegnövelővel, csak olvass utána (Sárga Kapszula című letölthető könyv). De ha amúgy izmos vagy valamennyire, akkor az se akkora baj hogy sovány vagy.

2014. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább vékony legyen, mert az még hízhat :)

De aki kövér, csak nagyon nehezen tud lefogyni.

Szerintem nem kell aggódnod, fiatal vagy még, hidd ez a kilók jönnek majd az évekkel együtt. A lényeg, hogy egészséges legyél.

2014. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
semmi bajom a kövér emberekkel,az 5mzsát csak iróniaként írtam,de oly lényegtelen....akkor is vonzóbb felveszel 2 pulcsit,meg egy alsónadrágot,azt csá máris átlagosnak nézel ki...de aki már 100kiló fölött van,azt mivel rejted el "haver"? :D gondolkozz már...
2014. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki izmos/szálás és vékony az bizony jól néz ki, de az ilyen kákabelű ropik senkinek nem tetszenek. Nem nézik ki belőle az erőt, nem sugallja azt egy nőnek, hogy meg tudja védeni. Persze az esztelen gyúrás sem jó, pl az izomtibik már nem tetszenek.
2014. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is kérdezhetném, hogy nőknél meg miért van fordítva? Miért van az, hogy egy sovány lányt soha semmi bántás nem éri az alakja miatt, visoznt egy kövéret mindenki igénytelennek, lustának, undorítónak titulálja?
2014. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Folyton azt látom, hogy a túlsúlyos embereket soha senki nem bántja, mert az bunkó dolog"


ezt most ugye te sem gondoltad komolyan???? O.o

2014. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor lesz már ciki a hülyeség végre? Akkor nem lenne ennyi hülye kérdés.
2014. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hülyeség amit írtam, tapasztalatból beszélek...én még olyat nem hallottam hogy valakit szemtől-szembe lekövérezzenek, mert tényleg bunkó dolog. De egy soványt levéznázni is az, csak ezt elég sokan nem tudják. Amúgy igaza van valamelyik kommentelőnek, legalább egészséges vagyok...nekem csak annyi a bajom, hogy hiába vagyok esetleg impozánsabb egy kövérnél, egy átlagos testalkatúnál már nem, hiszen "nem sugallom azt egy nőnek hogy meg tudom őt védeni"...
2014. febr. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!