Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól kell borotvál...

Hány éves kortól kell borotválkozni? 15 éves fiú vagyok és úgy érzem hogy már kellene. Ti mikor borotválkoztatok először?

Figyelt kérdés
Képet is tudok küldeni.

2014. febr. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, csak ha már a környezet is mondja, hogy talán kellene, mert ápolatlan a benyomás. Emlékeim szerint én is 15-16 évesen kezdtem.
2014. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem csak nagyon idegesít csak félek hogy később túl gyorsan fog nőlni ha most nekifogok borotvalkozni.
2014. febr. 26. 20:46
 3/4 anonim válasza:
Én 14 évesen fogtam neki, mert akkor már meglehetősen határozott arcszőrzetem nőtt. Az, hogy gyorsan nő, az még jól is jön, ha később úgy határozol, hogy szakállat növesztesz.
2014. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát en utálom a szőrt.
2014. febr. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!