Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szakállnövesztés? Lehetséges...

Szakállnövesztés? Lehetséges 18 évesen?

Figyelt kérdés

13-14 éves korom óta elég sűrű és határozott borostám nő, (ha kell pár nap múlva képet is küldök, ma épp borotválkoztam) hetente túrom le, ilyenkor szokott egy szál olyan 7-8 mm hosszú lenni csak a bőrből kiálló részt számolva. Tudnék szakállat növeszteni? Vagy azt senki sem tud huszonéves kora előtt? És ha igen, kábé mennyi idő egy tekintélyes arckölteményt kinöveszteni? A cél valami ilyen lenne [link] de ha egy ilyet tudnék ereszteni már az is jó lenne: [link]


Illetve még az lenne kérdés, hogy a szakáll gondolom igényel "karbantartást". Úgy értem, hogy a hajunkat is mossuk meg ilyesmi. A szakállal mennyi odafigyelést igényel, és milyen lépéseket kell megtennem, hogy megnőjön, és meg is maradjon?


2014. febr. 26. 21:23
 1/2 A kérdező kommentje:

Most tűnt fel az egyeztetési hiba:


*A szakáll mennyi odafigyelést igényel...

2014. febr. 26. 21:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd meg, ne borotválkozz pár hónapig.

Én is nagyon szeretnék szakállat növeszteni, egyik legnagyobb vágyam, szinte mániákusan szeretném.

Az a szomorú helyzet, hogy nekem, hamarosan 21 éves létemre alig van valami szőr az arcomon, és az is gyenge szálú, pihés. (5 éve borotválkozom.) Pedig hasonlót szeretnék (csak persze piercing nélkül): [link]

2014. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!