Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha csak azért megyek be...

Ciki, ha csak azért megyek be a parfümériába, hogy magamra fújjak valami finom parfümöt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem tudja, hogy csak azért mentél be, szóval nem olyan gáz. Nézelődj egy kicsit, mintha vásárolni akarnál vagy válogatnád a parfümöket, senkinek nem fog feltűnni.
2014. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az eladókra gondoltam, hanem úgy társadalmi szinten, általában. A barátnőm szerint ugyanis ez szánalmas. De közben meg tudom, hogy soha nem fogok tudni magamnak megvenni egy normális parfümöt sem, örülök, ha egyáltalán kijövök hónap végére valahogy.
2014. febr. 28. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam csinalni hat figyelj meg kell oldani valahogynmajd ha neki se lenne penze nem igy velekedne
2014. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem az eladókra gondoltam...
2014. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 EG0 ***** válasza:

Ha társadalmi szinten nézzünk, akkor nyilván egy darab parfüméria sem lenne, ha mindenki ezt csinálná, azt pedig sajnálnám.


Esetedben

- ha pl. randi/társasági program előtt csinálod, hogy többnek látszódj: szánalmas

- ha imádod illatokat, és mondjuk Karácsonyra meg akarod lepni majd magad valamivel abból (!) a boltból, ezért mész be rendszeresen szaglászni: nem szánalmas


Azt tudnod kell, hogy a boltok sem ingyen kapják a tesztereket, és azokat azért teszik ki, hogy a leendő vásárlóknak legyen lehetősége választani, nem azért, hogy te az ő anyagi kárukon jól érezd magad.

A hely bérleti díja, az alkalmazottak (beleértve még őröket is) bére, a tulajdonosi kör haszna, ÉS a teszterek utánpótlása miatt az árak lényegesen magasabbak, mint ha neten rendelnéd meg, ahol viszont nem tudod megszaglászni őket előtte.

2014. márc. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 19Judit88 ***** válasza:
Igen NAGYON CIKI! Ha nincs pénzed ne használd. Én sem megyek Bora Bora ra nyaralni mert nincs pénzem rá. Ha nincs nincs el kell fogadni. Ilyen alapon vegyük el a másét mert tetszik, de nincs pénzünk rá. Sztem állj, le ezzel a dologgal.
2014. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!