Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy megállt a...

Létezik az, hogy megállt a növekedésem?

Figyelt kérdés

153 centi vagyok, és lehet, hogy nem táplálkozok olyan egészségesen, de nem menetem még el az "éjjel nappal meki" végletig szóval nem értem miért állt meg a növekedésem. Ha, létezik ilyen miért van?

Hány kiló az átlagos-vékony-kövér a magasságomhoz képest?



2014. márc. 2. 20:05
 1/6 anonim válasza:
attól függ hogy lány vagy fiú vagy..illetve hogy mennyi idős
2014. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13/L
2014. márc. 2. 20:24
 3/6 anonim válasza:
én 18 éves lány vagyok és hetedik óta nem nőttem semmit. szóval szerintem előfordulhat. alacsonyabb növésű vagy akkor. átlag szerintem 40-43 kg körül. én 175cm vagyok és 60kg. szerintem ez átlagos.
2014. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általános dolog, hogy az első menstruáció után lelassul a lányok növekedése és egy-két év múlva nagyjából meg is áll.
2014. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menstruálsz már? szüleid mekkorák? Én azután mát nem nöttem hogy megjött 12 évesen. 160 cm vagyok, de nincs is vele bajom, átlagos nöi magasság édesanyám is pont ennyi.
2014. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az anyukám 164, apukám 170. A nagyijaim viszont picik...

11 és fél évesen jött meg először.

2014. márc. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!