Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők/Lányok nektek bejön Josh...

Nők/Lányok nektek bejön Josh Groban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Válaszokat előre is kösz!



2014. márc. 4. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyáltalán nem tetszik.


24N

2014. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
nem igazán
2014. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én szimpatikusnak találom. Aranyos ember és teljesen természetes. Egyáltalán nem olyan "mû" mint a most felkapott sztárok. Szerintem kedves arca van, nem azt mondom hogy jóképü de a kérdés sem ez volt... én a zenéjét is szeretem.Nagyon egyedi és tényleg szép hangja van, ügyesen ötvözi a klasszikust a poppal. És eszméletlen lökött,kész bohóc ,mókás figura :) az öltözködési stilusa is bejön, egyszerü de nagyszerü ... a mai énekeseknél utàlom,a szük farmert.

Tehát én kedvelem Josht. Ninicsenek botrányai,itthon alig ismerjük de nekem õ az elsõszámu kedvencem. Itt nézegethetitek XD [link]

2014. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Hogy bejön-e? Hosszú évek óta a kedvenc zenészem, énekesem Josh Groban :) Egyetértek szinte mindenben writingmania hozzászólásával, egy kivételével. Szerintem ugyanis Josh igenis jóképű :)) Lehet, hogy nem a legújabb trendek szerint öltözködő divatbaba, de nagyon vonzó. A hangja, a stílusa pedig egyedi, ezer közül is megismeri az ember. Üdítő színfolt a zeneiparban most már több mint 12 éve az elképesztő baritonjával, és a nagyon jó, önironikus humorával :) Magyarországon is egyre többen ismerik és szeretik, filmekben, tévésorozatokban is fel-felbukkan, visszanyúlva tanulmányaihoz, gyökereihez.

Ha valaki elment a 2011-es és/vagy a 2013-as bécsi koncertjére, akkor tudja, hogy nagyon sok magyar volt a nézőtéren :)

Akit esetleg érdekel, itt a Josh-nak szentelt magyar honlap linkje, fórumoldallal: [link]

2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

4-es

Köszi ismerem az oldalt fent vagyok és nyár óta Grobanita :D láttam szinte minden szereplését a Sakk és a Coffee Town a kedvencem :) köszi örülök hogy egyetértünk :D

2014. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

u.i

a ruhája legkevésbbé izgat. utánozhatatlan a hangja és nagyon tehetséges ... ez a lényeg . A jóképüséghez azt füzném hogy végül is az csak talán nem a mai szokott értelemben vagy hogy mondjam :D

2014. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nagyon szeretem és tisztelem Josh Groban-t. Évek óta ismerem a dalait. Nagyon szép különleges hangja van és egyedi stílusa és jó humora. Szerintem jóképű, sármos pasi akinek fantasztikus kisugárzása van, amit megtapasztalhattam a tavalyi bécsi koncertjén. Élőben hallani őt egy csoda.
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TimeaJG válasza:
Ó, igen! Elvesztem abban a pillanatban, amikor először hallottam énekelni! Azóta rajongója vagyok, tisztelem azért, amit ő képvisel! Gyönyörű bariton hangja megnyugtatja a lelket, melengeti a szívet. Nagyon jóképű pasi, de nem ez a lényeg, hanem, hogy amikor énekel a színpadon, olyan a kisugárzása, amit csak azok a szerencsés zeneszerető emberek érthetnek meg, akik ott voltak valamelyik koncertjén. A gyönyörűen énekel élőben, CD-minőségben. Hogy miért szeretjük a dalait, hát, arról regényt lehetne írni.:) Én ott voltam a bécsi koncertjén tavaly, mégpedig a magyar csapattal, mert már itthon is van ám rajongótábora Josh-nak. Életre szóló élmény volt őt a színpadon élőben látni! Remélem még sokszor lesz rá alkalmunk!
2014. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JGDana válasza:
Nagyon-nagyon! Szerelem volt első hallásra/látásra. :)
2014. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szimpi! szép a hangja és a szeme, valamint úgy alapban kedves arca van.... :)

12/L

2014. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!