Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú hajú lányok! Mennyi...

Hosszú hajú lányok! Mennyi pénzért válnátok meg a hajatoktól? Mennyiért adnátok el?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 11:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ennyire ragaszkodni egy hajhoz?? Nekem sűrű, dús gesztenyebarna, volt fenékig érő, egyszercsak gondoltam egyet és nyissz állig. Megint megnőtt derékig, akkor meg géppel 1 centisre.. Én nagyon szeretem a változást és nagyon nem szeretek órákat tölteni a fürdőszobában, nincs is rá időm. Egy hajra hogy tudtok ennyi időt szánni?
2010. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a rossz irányú változást, márpedig a hajlevágatás nekem az lenne. És egy meggondolatlan "nyissz" következményeit 4-5 évig is viselnem kellene. Miért ne ragaszkodhatnék a hajamhoz, ha nekem így jó? :) Vészesen sok időt nem vesz el az ápolása, pl. filmnézés közben szoktam kézzel bontani, ezen kívül meg megmosom, mint bárki más, akinek rövidebb haja van - még rajtahagyós balzsamot se használok mindig.
2010. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nekem a bordáim alá ért a hajam,de mindenki nyaggatott, hogy már nem jó,meg ilyesmi,de egyébként is töredezett volt.A fodrász akkor azt mondta,hogy ha akkor vállig érőre levágatom egy olyan helyen,ahol el tudom adni,akkor kb 40.000 Ft.
2010. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem aranyszőke hajam van,hátközepig ér egyenes norm. sűrűségű,kopaszra is levágatnám 10millióért:Dde nem kevesebbértXD
2010. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

akinek nagyon hosszú,és tényleg eladná reális(vagyis megfizethető)áron,megvenném

köszönöm

2010. ápr. 27. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!