Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az AliExpress-en a shipping...

Az AliExpress-en a shipping cost (szállítási költség) -nél melyiket kell nézni ha Mo. -ra szeretnék rendelni?

Figyelt kérdés
A kiszállítási költségnél van kb 2-4 féle szállítási díj,abból az első Kínába szól,szóval azt tudom hogy nem azt kell néznem,de a többi közül melyik,mert volt olyan hogy pl.: EMS $34 ...ez mit jelent?

2014. márc. 5. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahol ki kell tudnod jelölni azt, hogy Hungary. Ha ez megvan, akkor csak az ebbe az országba történő szállítási költséget írják. Ekkor is előfordulhat különböző nagyságú összeg, mert többféleképpen postára adhatják a küldeményt (pl elsőbbségi vagy sima).
2014. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,odáig megvan,hogy beállítom ,hogy Hungary,de utána is többet hoz ki
2014. márc. 5. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
EMS az gyorsposta
2014. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
olvasd el az üzenetem végét és értelmezd... ennél érthetőbben már nem tudom leírni, bocs.....
2014. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ingyeneset vagy a legolcsóbbat válaszd :D és lehetőleg megbízható eladótól vásárolj ahonnan sokan vettek már és pozitív visszajelzéseket adtak.;) Sok sikert!
2014. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2014. márc. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!