Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nem szép ha egy...

Tényleg nem szép ha egy lánynak tövig van vágva a körme? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 09:10
1 2
 1/13 Kései Sirató ***** válasza:
Mért ne lenne szép? Bár sztem jobb ha tövig van reszelve körömreszelővel. Akár egy színtelen lakkot is rá lehet tenni.
2014. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha a hosszú és keskeny a körmének a rózsaszín része, akkor az is lehet nagyon szép.
2014. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van akinek nagyon hátulról kezdődik a körme.. Ha tövig van vágva/reszelve, még akkor is hosszú, szép körmei vannak.


Én ha tövig vágnám, akkor kis nyomi manó ujjaim lennének, tehát kénytelen vagyok hosszan viselni őket. Mondjuk szeretem a hosszú körmeimet, csak így mindig foglalkoznom kell vele.

2014. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik mint a hosszú, számomra az természetellenes.
2014. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne szép? Ha tövig van RÁGVA... na AZ a nem szép!
2014. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akinek hosszú körömágya van az szép de akinek nem az csúnya én soha nem hordom tövig pedig hosszú körömágyam van.
2014. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt írta nekem valaki még régebben hogy ha le van vágva teljesen a körmöm, akkor be se fessem színesre, inkább ne hívjam fel rá a figyelmet hogy ronda. Nem rágom meg ilyenek (felnőtt vagyok már) csak nekem nem tetszik megnövesztve.

Nagy körmeim vannak úgy is hogy teljesen vissza van vágva.

2014. márc. 6. 11:38
 8/13 anonim válasza:
EGY valaki ezt írta, és mi HATAN megírtuk, hogy bizony lehet szép. :)
2014. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Okés, köszi nektek :)♥
2014. márc. 6. 12:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én voltam az egyik, aki írta, de félreolvastam, hogy tövig van RÁGVA. Az csúnya..ha vágva van, az nem az:D
2014. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!