Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen rút kiskacsa,25...

15 évesen rút kiskacsa,25 évesen bombázó? Ismertek ilyen lányt?

Figyelt kérdés

15-18 éves koromban egy nagyon pattanásos,rövid hajú,pirulós,visszahúzódó lány voltam.Egy pasinak se kellettem.Mindenkinek volt barátja,csak én voltam mindig egyedül,szörnyű kamaszkorom volt.

De azóta hosszú hajam van,tiszta bőröm,porcelán héjakat rakattam a fogaimra,mert a mosolyom se volt szép,szóval amin tudtam,azon javítottam.2 év múlva lesz az érettségi találkozónk,már alig várom azt a napot,hogy a régi osztálytársak meglássák,hogy mi lett belőlem.De a változás ellenére az önbizalom hiány megmaradt,mindig találok valami kivetnivalót magamon.És valószínűleg ez így is marad.Ha kamaszkoromban nem lettem volna olyan csúnya,akkor az egész életem jobb lett volna.

Szerintetek mikor jobb szépnek és "menő"-nek lenni,15 évesen vagy 25 évesen?


2014. márc. 6. 21:19
 1/10 anonim válasza:
100%

Én úgy mondanám, h az önbizalom mindig jól jön.

Másrészt nem ismerek ilyet, inkább fordítottját.

15 évesen szépség, aztán a buli, a pia, a drog, a minden héten mással kefélek meg a többi odatette magát.

Ma 25 évesen kinéz 40-nek.

2014. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nekem most lesz az 5 éves érettségi találkozóm de kétlem hogy a ronda lányokból bombázó lett azóta.

Képet láttam róluk facen de semmit se változtak.

2014. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobb 25 évesen szépnek lenni, mert az most van.

Az önbizalmadat meg erősíti, ha olyan körben mozogsz, ahol kaphatsz bókokat, megerősítő impulzusokat.

Én is mindig megdicsérem a kolléganőket ha új a frizura vagy valami és nagyon tudnak örülni neki. Én meg örülök, hogy szereztem egy jó napot valakinek. :)

2014. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen, egy volt osztálytársam is ilyen. Ma gyönyörű.


Ennél viszont tényleg sokkal gyakoribb, hogy aki 15 évesen szép volt, azt a sok buli, szex, pia, drog tönkrevágta és most 25 évesen mind úgy néz ki, mint egy kiélt negyvenes.


Amúgy én is várom az osztálytalálkozót, mert nagyon jól nézek ki. :)

2014. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
en nem vagyok 25, csak 19 de altalanosban eleg csunya voltam. rosszul szedtem ki a szemoldokom, rossz volt a hajam, rovid es a frufru koveritette az arcomat. kb 25 kiloval tobb voltam. rossz ruhakat hordtam. aztan azota fogytam, alkatomnak megfelelo ruhat veszek, megnott a hajam es befestettem, megtanultam sminkelni normalisan es a szemoldokom se nike pipa. :D mikor meglatott egy regi fiu osztqlytarsam kb else hitte$, hogy igy megvaltoztam.
2014. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bombázó most se vagyok, de rengeteget valtoztam elonyomre az elmúlt 10 év alatt. (Úgy, hogy közben túl vagyok egy szülések is.)

25L

2014. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik,hogy azért akad egy-két ember,aki az évek során előnyére változik.
2014. márc. 8. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem (sajnos) : Megan Fox : )
2014. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod esetleg küldhetnél képet régről meg mostról:) Amúgy átérzem, én is ocsmány voltam / vagyok(?), mármint állítólag nem, de akármennyit is változtam, elégedetlen vagyok magammal és rettegek a negatív véleményektől. :( Borzasztóan tönkretették a kamaszkoromat. Azért most már máshogy nézek ki:) 21/L
2014. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek! Saját magam. xD Régen, amikor kisebb voltam nagyon csúnya voltam, bár ezt nem csak magamnak köszönhettem... állandóan meg volt tiltva a hosszú haj, 5-10 centis volt csak, meg nem volt pénzünk ruhára se...de minden esetre egyáltalán nem voltam szépnek nevezhető. A jó az, hogy a régi osztályaimban ma már az anno legszebb lányok rondábbak és én vagyok szebb. :D
2014. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!