Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy férfi, ha drágább jó...

Egy férfi, ha drágább jó illatú parfümöt használ amiből egy pici elég és máris árad róla a jó illat, de viszont nem öltözik olyan vagányosan, hanem csak egyszerű kínai boltban vásárolt ruhákat, cipőt hord az ugye nem, mármint úgy értem nem meleges?

Figyelt kérdés

Mert én csak kínai boltból vásárolt ruhákat hordok ami nem drága meg egyszerű műbőr cipőben járok,viszont tegnap vettem egy drága 5.600 ft-os parfűmöt ami inkább fűszeres összetevőkből van és ebből elég egy pici és távolabb jól érzik.

Kérdésem: Ugye nem meleges,ha valaki egyszerű ruhába járkál,viszont egy nagyon jó parfümöt használ?


Mert valaki azt mondta,hogy egy férfinek egyszerű ruhához egy sima dezodor elég vagy egy olcsóbb alja kategória parfüm,a jobb drágább parfümök meg azoknak való akik márkásabb,nem kínai ruhában járnak. Ugye ez hülyeség?

Szerintetek?

30/F



2014. márc. 7. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérdésem kiegészítem,hogy ugye nem gondolják rólam,hogy meleg vagyok?
2014. márc. 7. 15:38
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lenne ez meleges? Az a meleges, ha egy srác egy másik sráccal járkál kézenfogva, nem a kínai ruha.

Mondjuk szerintem leárazva simán olcsóbban meg tudnád venni a márkásabb ruhákat, de Te tudod. Számomra fontosabb lenne mondjuk inkább a kevésbé márkás parfüm, de minőségibb ruhák, azért az feltűnőbb szerintem.

2014. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem, viszont azt, hogy nem vagy túl intelligens, azt minden valószínűséggel (és nem a parfüm, hanem a megfogalmazás miatt).

Egyébként az 5600 Ft-os parfüm ugyancsak alsó kategóriás.

2014. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igeen, az is igaz, hogy 5600ft nem nevezhető felső kategóriának. Az meg kissé gyerekes, hogy 30 évesen így gondolkodsz meg ilyenekkel foglalkozol.
2014. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne meleges? Két pasi együtt,az igen,de erről itt szó nincs.
2014. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A második harmadik valasz m.arhara nem ide való,nem a kérdésre válaszoltak,szórakozzatok massal.
2014. márc. 7. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Az 5600 ft-os parfum tenyleg olcso kategoria. Egy designer parfum also hangon 15-20ezer korul van (Gucci, Dior, Armani, Guerlain, YSL stb). Amugy engem nem erdekel, hogy markas vagy draga ruhai vannak-e az illetonek, csak legyen apolt, tiszta, jo megjelenesu. A parfum csak dob rajta. De ha szakadt, apolatlan, vagy makkos cipot hord feher teniszzoknival, akkor hiaba fuj magara akarmilyen parfumot. A parfummel is ugy van ez, mint, hogy ha egy majom felvesz egy oltonyt, attol meg nem lesz uriember csak egy majom oltonyben, ha erted, mire gondolok.


33N, aki raadasul parfumb*zi :)

2014. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 EG0 ***** válasza:

Két dolgot nehezen hiszek el:

1, 30 éves férfi vagy

2, nem vagy látens homokos. Nem a kérdésed miatt, hanem a bizonytalanságod miatt.

Szóval nem is tudom, miért válaszolok.. de:

- 5.600 Forintos parfüm nem számít drágának. Általában jónak sem, kevés a kivétel.

- Akár leértékeléskor vagy outletben vagy használt boltban lényegesen minőségibb ruhákat tudsz venni, mint kínaiaktól, hasonló áron.


Drága holmit és drága illatot elsősorban nem maga miatt vesz az ember, hanem a környezetének. Oké, ezzel lehet vitatkozni, de az általában csak önigazolás.

Na most az a ritka közönség, aki megmondja, hogy mennyibe kerülhet kb. a rajtad lévő illat, az ugyanúgy jól fogja tippelni a ruháid árát is. Szerintem is hülyén veszi ki magát, ha ott szakadék van.

Másképp szálnál ki kocsiból olyan karórával, ami annyit ér, mint a kocsid maga? Vennél annyiért ülőgarnitúrát, amennyibe a lakásod került?

2014. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az 5600 ft még messze nem a felsőkategória, gondolom nem Guerlaint vagy Diort használsz... mert ha azt használnál gagyi öltözékhez, akkor tényleg hülyén venné ki magát, hogy ilyen kategóriájú illatban "pompázol". Egyébként nem, nem "meleges". Inkább az ízléseden csiszolj, ugyanis ha befáradsz pl. egy turiba, jobbnál jobb, szebbnél szebb márkás ruhákat foghatsz ki a kínais cuccaid töredékéért. Nincs egy jó lány barátnőd, aki elkísérne? Utána lehet tapogatózni a jobb parfümök felé is, ha megtanultál felöltözni.


28 N

2014. márc. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!