Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar itt mindenki...

Miért akar itt mindenki gyorsabban növő hajat, meg nagyobb mellet? Minden nap legalább 3-5 ilyen kérdés van, hogy mitől nő gyorsabban a hajam, és mitől nő meg a mellem? Ez valami mánia, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha nem lenne melled és 5 cm-s hajad lenne, te is keresnéd a lehetőségeket. Én csak azt nem vágom a keresőt miért nem tudja senki használni.
2009. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki azt kérdez itt amit akar, ezért van ez az oldal..
2009. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kivétel vagyok ezek szerint. (:

Nem akarok gyorsan növő hajat, inkább megszeretném állitani a növekedését, nem olyan jó poén 2hetente hajatfesteni, mert lenő. :'D

A mellem, pedig lehetne kisebb. :'D

2009. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindenki azt kérdez amit akar, én arra voltam kíváncsi, hogy miért ez a nagy őrület?

Mellem nekem sincs túl sok, de sohasem akartam mellet növelni semmiféle szerrel. Rövid hajam is volt, de türelmesen megvártam amíg megnő. Most meg mindenki be van dilizve, hogy mitől nő a haj, meg a mell?

És minden nap ugyanazt mondják el, azóta még nem találtak fel semmilyen csodanövelő kapszulát.

2009. dec. 13. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Merte zeknek az úgynevezett sztároknak mind hisszú póthajuk van és a naivabb lányok azt hiszik, hogy ha hasonlítanak rájuk az már egyenes út a sikeres élethez. A nagy mell az más, mert az amióta világ a világ mindig is a nőiesség szimbóluma volt. Olyanról már hallottam, hogy a rövid haj a divat, de olyanról még nem, hogy a kis mell lenne az. Tehát a nagy mell utáni vágyakozás szerintem a női léttel együtt van kódolva a lányokba.
2009. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!