Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legjobb dezodor? Nektek...

Legjobb dezodor? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
nagyon izzadós vagyok és sajnos ez szaggal is jár, rengeteg dezodort kipróbáltam már és volt ami úgy jobb volt mint a többi de még az sem a legjobb (lady speed stick gél) izzadni ígyis úgyis izzadok még a s.a.-val is de legalább szagom ne legyen!!mert a ladyvel is ha megizzadok nem izzadságszagom de ilyen állottabb szagom lesz. holnap megyek dezodort venni kérlek segítsetek hogy milyet vegyek aminek még az ára is kedvezőbb!!

2014. márc. 8. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én talán már mindet végigpróbáltam, volt hogy 8 félét vettem egyszerre, de egyik sem volt jó. Szerintem a női dezodorokat szándékosan nem csinálják erősebb illatúra, a hatásuk is számomra nullával egyenlő. Én bevallom férfi dezodorokat használok már egy ideje. Azok sokkal jobbak, hatásosak, illatosak. Senki nem vette még észre hogy férfi illatom lenne, nincs semmi gond vele.
2014. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be:

[link] - a tavalyi melegrekordos nyári hetet kibírtam vele úgy, hogy nem voltam büdös

2014. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szag alapvetően nem az izzadságból árad, hanem egyérszt a bőrön lévő baktériumok miatt keletkezik szag, másrészt pedig a ruhanemű izzadsággal való érintkezése is generál szagot. Ennek kellemetlenségét viszont nagyban befolyásolja a ruha anyaga. Egy jó minőségű, 100% pamut felsőbe ha beleizzadsz, akkor sem lesz büdös, míg egy nejlonos anyag kis izzadás után is undorító szagot áraszt. Szóval érdemes a ruhatáradat átnézni és esetleg lecserélni. Nekem is van néhány olyan felsőm, amitől gusztustalanul büdös leszek.
2014. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem! 100 %-os pamutban is ugyanúgy lehet valaki görényszagú. Sose hordok mást, és dezodor nélkül egy meleg napon ölni lehetne a szagommal (természetesen úgy, hogy egészséges vagyok).

Annyi igaz, hogy műszálasba könnyebb beleizzadni.

2014. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy én csak kicsit izzadok, nekem semelyik nem vált be (büdös szerencsére nem voltam), pedig rengeteget kipróbáltam, Rexonától Vichy-ig, egyszer még egy 6 ezres deot is megpróbáltam. A kicsit ártalmasabb megoldást választottam és Antisudoricát használok hetente egyszer.
2014. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is eléggé izzados vagyok duci lévén.:/ nekem a FA-tol a Pink Passion Floral Scent jön be. Ugyanúgy izzadok, viszont annyira jó virágos illata van, h elnyomja a testszagot. Illetve meg annyit szoktam, ha beerek a suliba, elmegyek mosdoba, megtorlom a honaljamat nedves kendovel es utána megint befujom magam. Nekem is szerencsére bevált.:)
2014. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Csak is ez. Eleinte nekem is mindig bajaim voltak, de amióta őt használom semmi nincs :)
2014. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindnekinek nagyon aranyosak vagytok!:)
2014. márc. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!