Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha leborotválom a kis bajszom,...

Ha leborotválom a kis bajszom, férfiasabbnak fog tűnni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, pici bajusszal, alig látszik. Ha leborotválom, akkor úgy fog kinézni, mintha erősebb lenne?

2014. márc. 10. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel tőle férfiasabb, de a növekbő bébi-bajusz nagyon gázul néz ki, szóval feltétlenül borotváld le.
2014. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úúú köszi:) Neki is kezdek:)
2014. márc. 10. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
ne borotváld le! Inkább gyantázd/szemöldök csipesszel szedd ki! 1 idő után borostás leszel, és és nem túl szép látvány.
2014. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor egész életében gyantázzon, hogy ne legyen borostás? :) Hát pont, hogy férfiasan akar kinézni.
2014. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már késő megtettem. De pont az a cél, hogy borostás legyen, az úgy férfiasabb nem?
2014. márc. 10. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
De úgy férfiasabb:) a szüleid engedték amúgy,hogy leborotváld vagy nem is tudtak róla? amúgy elég gáz a kis bébi bajusz,szóval így jó:D
2014. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudnak róla, de nincs is hozzá sok közük
2014. márc. 11. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egyértelmű, hogy most fiú, vagy lány kérdezi, bár amikor kijelentetted, hogy a borostás arc a cél, már kezdett leesni hogy fiú vagy. A kis pihés dagi kisfiú külső mindenképpen kerülendő, szóval borotva a megoldás. Amúgy meg miért ne engednék meg a szülei vagy nem értem azt a választ, amiben ezt firtatja a kedves válaszoló o_O Leghülyébb dolog amikor a szülők túllihegik a hatáskörüket, és mindent beszabályoznak.
2014. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!