Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a végleges...

Mi a véleményetek a végleges szőrtelenítésről? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amikre 3 évente vagy gyakrabban újra kell járni azok nem végleges.
2014. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

anno én is gondolkoztam rajta de egy kicsit utána olvastam és hááát.... egyrészt drága + egyáltalán nem végleges. sajnos tényleg pár évente újra kell csináltatnod és persze nem csak 1 kezelésből áll az egész.

de ha van türelmed és pénztárcád hozzá akkor hajrá :)

2014. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CsBZs válasza:
Szerintem gyantaztass inkabb. Olcsobb es az valoban lathatoan megritkitja a szort. Nekem van olyan terulet ahol nem allitom h nem no, de lassabban es kevesebb, puhabb szor. A vegleges szortelenites nem vegleges es nagyon draga.
2014. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ha ilyen kedvezményben veszed, akkor 10-20 ezer forint, és akkor 3-5 évre is megéri. gyantázással is rosszabbul jössz ki.


tapasztalatok?

2014. márc. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!