Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti is elkezdtek fogyozn...

Lányok ti is elkezdtek fogyozni most hogy jön a tavasz? Hogy kéne csinalnom? Olyan nehéz nekikezdeniszeretnek jobban kinezi nagy a popóm

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a baj...hogy tavasszal kezdesz a fogyókúrának.. Miért? Mert jön a nyár, jól akarsz kinézni? Mert télen nem?


Én nem azért "fogyózok", mert jön a tavasz.


Próbáld helyretenni a fejedben a dolgokat. Magadnak akarj tetszeni, ne másoknak. Magad miatt akarj fogyni, formásodni, és ne mások miatt. Ha ez megvan, akkor az elhatározás is nagyobb lesz és nem fogod feladni az első hét után.


Egyébként figyelj oda az étkezésre, egyél sok vitamint (zöldség, gyümölcs), igyál napi 2-3 liter vizet legalább, és kezdj el mozogni.

2014. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egy időszakos dolog, hogy most nyár van akkor lefogyok... Ahhoz hogy valaki eredményes legyen életmódváltás kell. Egészséges étkezés, diétás étrenddel és mozgás... Ez nem egy pár hónapos projekt. Ha nincs kitartásod nem fogsz semmi elérni. Ha meg nem tetszik valami magadon ne picsogj hanem tegyél ellene.
2014. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig is naponta mozogtam korlatlan berletem van de sose fovyoztam tehat kajaltam mindig mindent nem vagyok kover se de vékony se. És nem tudom hogy kell elkezdeni egy fogyokurat
2014. márc. 16. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én télen is tornázgattam , de most így tavasszal jobban belehúzok. Futni fogok járni a héten legalább 2-3x és este 6 után inkább nem eszek vagy ha eszek akkor is nagyon keveset! (puding,alma)

Egyél sok zöldséget,gyümölcsöket én most vettem egy ilyen nem tudom milyen kenyeret , de nem rendes kenyér ilyen kicsike kocka és 17 kcal meg puffasztott rizst stb.:D

2014. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sose fogyóztam, normál súlyban vagyok, a fenekem nekem is nagy, de ez a csontozat miatt van, azzal nincs mit tenni.
2014. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso es akkor te hogy öltzködsz miket veszel fel? Mert nekem minden ruhaban dudorodik a popsim nem tudom mit kene hordani amúgy edzois ugyanezt mondta nekem hogy ez alkati
2014. márc. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!