Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érettségire túl...

Szerintetek érettségire túl kihívó a rövid, de pirosra lakkozott köröm?

Figyelt kérdés
Imádom, egy ideje ilyen már, és nem szeretnék megválni tőle.
2014. márc. 16. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább arra a kis időre szedd le, de utánna nyugodtan festheted ;)
2014. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez egy értelmes kérdés volt, ráadásul rátapintott az érettségi lényegére! Nem biztos, hogy pozitívan fogják értékelni, de ezt nem fogják közölni! Mindenesetre irigyellek, hogy az érettségivel kapcsolatban ez a legnagyobb problémád...
2014. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Bunkózni, köcsögözni, körmöt lakkozni már tudsz! Vajon azt tudod, hogy miből fogsz érettségizni? Azt már meg sem merem kérdezni, hogy az anyagból készültél-e, hiszen mindenre neked sem lehet időd!
2014. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekünk az osztályfőnökünk még azt is javasolta hogy ne nagyon napozzunk addig, minél sápadtabbak vagyunk, annál jobb benyomást keltünk (ami mondjuk érdekes mert az egyetlen ember aki nem ismer az érettségin pont nem annyira szól bele az osztályzásba). Nekem fontos volt az érettségi, használtam a 30-as naptejet... Szerintem egy napot kibírsz piros körmök nélkül.
2014. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Kedves kommentelő, képzeld, felkészültem rá, eddig is az osztály egyik legjobb tanulója voltam, soha nem volt probléma a jegyeimmel, sokat tanulok és olvasni is imádok. Mindössze annyi az egész, hogy szeretem a külsőmet is ápolni, odafigyelni rá. Ezért a kérdés.. ;)

2014. márc. 16. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor is furcsa nekem, hogy az osztály egyik legjobb tanulójaként felteszel egy ilyen kérdést. Azt a néhány napot nem bírod ki piros körmök nélkül? Hiszen egyszer van ilyen az életben, a főiskolán/egyetemen már a kutyát nem érdekli senkit. Tulajdonképen az érettségin se. Ha tudod az anyagot, senkit nem érdekel a körmöd színe, sem hosszúsága. De szerintem igazán nélkülözheted arra a kis időre, végtére is nem egy hosszú idő.
2014. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!