Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves f. vagyok és gyerek...

16 éves f. vagyok és gyerek golyó fejem van. Ehhez milyen haj álna jól? Növesszem meg hosszúra vagy ez az uj tck-s tüsis haj szépítene rajta? Vagy egyéb ötleteket kérnék kép is jolenne.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Van egy kerek fejű ismerősöm, neki ilyen haja van és szerintem előnyös:

[link]

Így nekem sem jön be ez a frizura, de ha jól áll, és magadénak érzed, akkor segíthet!

2009. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
szerintem a hosszabb haj állna jól (hasonló az előző linkjéhez, de szerintem ne lezselézett mint a képen, mert az kiemeli a kerek fejed :D) és azért mert úgy nem tűnik föl a sok hajtól milyen a fejformád, és ha tüsi hajad van, akkor meg kb csak az tűnik fel. Persze van akinek ez áll jól, de ha a formáját akarod takargatni szerintem jobb a hosszabb
2009. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. dec. 15. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
gyerek golyó fej... ezt aranyosan megfogalmaztad :)
2010. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!