Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy a homlokom, de mit tehetnék?

Nagy a homlokom, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon feltűnő, hogy nagy a homlokom, régen mindig begumizva hordtam a hajam, de viszont abba kellett hagynom, mert giga nagy a homlokom :(. Csúolnak is érte, bár nem nagyon olyan az osztályom, hogy csúfoljuk egymást, de néha azért előfordul. Kiskoromban 2-szer is volt frufurm, meg is bántam másodszor, mert nem állt jól :/ Nem merem megint megpróbálni, mert nem tudom, hogy állna. Mostanában középen választom el ahajam, mert amikor egy kicsit is arrébb volt elválasztva, nem állt olyan jól. Remélem tudtok adni valami jó tippet! Illetve, ha van valami program (inegyenes) amivel ki lehet próbálni a hajakat, azt nagyon megköszönném, ha belinkelnétek!! 13/l

#frufru #homlok #giga homlok #magas homlok elrejtése
2014. márc. 18. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Pedig a frufru nagyon jó megoldás lenne. Oldalfrufru esetleg? esetleg oldal frufru?
2014. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlen kétszer írtam, nem figyeltem:D
2014. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Frufru a legjobb ha ilyen gonddal küszködsz. :)
2014. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már az oldal frufrun, csak nem tudom nem zavarna-e mozgás közben, mivel rendszeresen sportolok. A csatok meg nem mindig tartják meg a hajam, még ha csak egy tincsről is van szó, amit nem értek xD, egyébként köszi a válaszokat!!
2014. márc. 19. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező,nem vagy egyedül,ez nekem is mindig gond sport közben xD
2014. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legyél kopasz :P
2014. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom, ugyis nem sokára megyek fodrászhoz.
2014. márc. 22. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
a kopaszt? :D jó.... :D
2014. márc. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!