Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lukad ki mostanában pár...

Miért lukad ki mostanában pár hordás után minden zoknim? Egyszerűen nem értem mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem zoknit a KIK-be és egyszeri használat után a balos kilukadt a nagylábujjnál.Rövid időn belül minden zoknim kilukadt.Nem nagy a körmöm,ha valaki erre gondolna.Az utóbbi időben fáj a derekam,és lehet ez miatt más lenne a járásom?Volt már más is így ezzel?Vagy ennyire rossz minőségi zoknikat gyártanak?Mondjuk a márkás Addidas zoknim is lukas.De bosszantó,mert kb.20 pár zoknim ment tönkre.Megvarrni azért nem jó mert akkor meg nyomja a varrásnál a lábam.
2014. márc. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a cipődet/cipőidet nézd át, mert esélyes, hogy azok miatt lyukadnak ki.
2014. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, talán kicsi a cipő vagy van az orrában valami egyenetlenség. Nekem volt egyszer olyan cipőm hogy a sarkában volt valami szög szerűség (az tartotta össze csak ferdén rakták be, már nem emlékszem pontosan), nem is éreztem de az összes zoknim kilyukadt.
2014. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,átnézem.
2014. márc. 19. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a körmöddel van baj, akkor szerintem is a cipő a bajos! Nekem volt egyszer egy csizmám, ami az összes zoknimat kilyukasztotta ugyanott. :)
2014. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de válaszolok, nekem is szokott kilyukadni zoknim, általában mindenhol szokott, Remélem kérdező már megoldott a dolog..
2017. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!