Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fekete keretes szemüveg...

A fekete keretes szemüveg nagyon tömeg?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék olyan fekete keretes szemüveget, nem annyira nagy lencséjűt, inkább kicsit keskenyebbet, de az nagyon tömeg? Mindenki olyat hord, és nem szeretnék "tucatlány" lenni, de tényleg tetszik, nem azért, mert az a divat :P.. szerintetek vegyek olyat?

2014. márc. 19. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha tetszik vegyél, de ne sértődj meg ha letucatoznak.
2014. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De az ilyesmi is nagyon tucat: [link]

a legelsőre gondoltam, nem az alatta lévőkre :)

2014. márc. 19. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a ruháid egyediek és nem ilyen "tucat" akkor lehetsz egyéniség, másokkal meg ne törődj! Ha kevés önbizalmad van akkor inkább ne vegyél mert folyton az fog foglalkoztatni hogy vajon mit gondolnak rólad,és azt meg észre lehet venni valakin...
2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem nem "tömeg"

most ez a divat, sokan hordanak, de pont emiatt, jobban néz ki mintha mondjuk valami átlátszó v fém keretest hordanál. egyes dolgokban lehet követni a divatot persze nem ész nélkül, de attól még nem leszel tucat, ha van 1-2 divatos cuccod!

ha szép az arcod akkor jól fog állni!

sztem vegyél :)

2014. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ESZTÉKÁÁÁ
2014. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy tömeg-e vagy nem, azt nem tudom, de ha lány vagy, akkor sokkal jobban áll egy vékony világos keret.
2014. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) egyebkent a tobbi cuccom nem tomeg, az ekszereimet is is magam csinalom :) es sose hordok ilyen cicanadragot vagy miniszoknyat meg semmi ilyesmit :)
2014. márc. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!