Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugyanazzal a borotvával lehet...

Ugyanazzal a borotvával lehet borotválni a fanszőrzetemet és a bajszomat?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha akarsz hererákot átvinni az arcodra akkor igen.
2014. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normálisan nem tudsz válaszolni?
2014. márc. 23. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Törvény nem tiltja, de szerintem meredeken igénytelenség. Ennyire ne legyél már sóher. :D
2014. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Használt wc papírba fújhatom az orrom?
2014. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát...pengét cserélj rajta ha nem eldobható. Azért gondold már el avval a fas*odat borotváltad.
2014. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem ez álszenteskedés hogy nem :D Az is ugyan olyan szőr, mint ami az arcodon van. Ha igényes vagy, akkor a farkad is igényes és nem gáz, ha utána leborotválod az arcodat is, mert az is tiszta testrészed, ha meg valaki igénytelen "túrós" f..szú akkor meg úgysem számít, szóval szerintem nyugodtan lehet, én is azzal szoktam.
2014. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, h ez a pasiknál hogy van, de gondolom azért ott érzékenyebb nektek is bőr, szóval azt lehet olyan borotvával kéne, amit erre találtak ki... És nem árt neten rákeresni, h hogyan kell úgy, h aztán ne okozzon bőrirritációt, szőrbenövést, ha már..
2014. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gusztus kérdése.
2014. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!