Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert mindig a Limitalt...

Miert mindig a Limitalt kiadasos dolgokat akarom megvenni?

Figyelt kérdés
Ha az Avonbol rendelek, testapoloknak mindig azt keresem a limitalt kiszereles. Ez van, ha bemegyek a DM-be, vegigmegyek a tusfurdoknek/testapoloknak, es mindig azt lesem, hogy mi limitalt kiadas, es ha tetszik az illata kettot is veszel belole.
2014. márc. 25. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szeretem őket, általában különlegesebbek, és általában veszek is belőle ha tetszik, mert nem lesz sokáig piacon. A kedvenc körömlakkom limitált kiadás, és már nem is lehet kapni sajna :D
2014. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem magamon ezt. nálam inkább az van, hogy tudom, a nem limitáltat meg tudom venni 2-3 hónap múlva is, ha kedvem szottyanna rá, de a limitáltat nem, és úgy érzem, ki KELL próbálnom :).
2014. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!