Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én milyen vagyok a többiekhez...

Én milyen vagyok a többiekhez képest? Nem illek velük egy csoportba?

Figyelt kérdés
Na szóval én egy átlagos lány vagyok barnás haj kék szem 174 cm magas és sosem sminkelem magam.Viszont az osztálytársaimra bukik az összes fiú szinte mert ők agyon vannak sminkelve meg minden énmeg mint egy kis egyke ülök odabent a teremben és azon gondolkodok hogy én ennyire unalmas vagyok vagy csak nem vagyok szép mert nincs rajtam smink?És akkor most ki is a szebb?Ők akik agyon vannak smikelve akikért oda vannak a fiúk vagy én aki egy átlagos lány akire szinte oda sem figyelnek?És én nem is illek közéjük..
2014. márc. 27. 21:53
 1/5 strikeman válasza:
Ezt elég nehéz megítélni látatlanba. A smink sokat dob az biztos, de nem az az igazi szépség, akit csak az dob fel. Na meg mi az az átlagos...
2014. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne ilyeneken gondolkozz,hanem,hogy miben vagy TE különleges :) A fiúk a magabiztos,életrevaló lányokat szeretik :) egyébként biztos vagyok benne,hogy gyönyörű vagy!
2014. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

képet esetleg? :)

leírásból nem lehet véleményt mondani :/

2014. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jön majd sok olyan válasz, hogy a smink csak álca, nem is szép, stb., és valamilyen szinten persze igaz is. Nem a sminktől leszel szép, de szerintem egy minimális smink azért kell, igényesebb látszatot keltesz vele.


Ha az utcán végignézed a lányokat, nőket, neked is biztos jobban tetszenek a dekoratívabbak, akik adnak magukra. Ez nem jelenti azt, hogy igénytelen vagy, de ez egy ilyen világ, sokat dob egy kis smink (nem vakolat!), és mint tudjuk, a külső ami megfog, a belső ami megtart.


Én próbálkoznék kicsit nőiesebbé válni a helyedben. :)

2014. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A semmi smink az alatt annyit értek, hogy korrektor es egy pici szempillaspirál meg egy kicsi szemceruza de nemfeltünő de a többiek....70 kg alapozó és ők nemistudom...nagy el vannak "kényeztetve" és annyira,hogy az m

ár néha gusztustalan...

2014. márc. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!