Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson fürdőbe...

Osztálykiránduláson fürdőbe megyünk, de nem vagyok vékony és félek, hogy kinevetnek ti mennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
8. év végi kirándulás ti mennétek ?

2014. márc. 29. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha fogynál (valamennyit)?


Én ezt tenném.

De ha nincs akaraterőd, még mindig választhatod a gyáva megoldást és mondhatod, hogy "megjött" (tamponnal sem egészséges a fürdőzés).

2014. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogyni nem nagyon tudok már és nemsokára megyünk
2014. márc. 29. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Mindenki más tökéletes az osztályodban?
2014. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én lefogynék vagy nem mennék:D anno én is nagy darab voltam és inkább "nem menéssel" oldottam meg az ilyen kérdéseket, tudtam, hogy ha mennék, úgyis végig feszengenék..Te tudod, hogy mennyire éreznéd magad kellemetlenül.
2014. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyél olyan fürdőruhát ami sokat takar. Láttam idén lányoknak is fürdősortot, azt felveheted tankini felsővel, olyan mintha ruhában lennél.

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mi van, ha nem vagy vékony?? nem értem :/

ha ennyire szégyenled a tested, akkor tegyél érte, hogy ne ilyen legyen!

és menj nyugodtan, senki le sem szarja, hogy milyen dagadékok meg vén szatyrok, meg beteg emberek vannak a fürdőben

2014. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem a legszerencsésebb ötlet fürdőbe menni. Másnak is lehet komplexusa az osztálytársaid közül, próbálj nem görcsölni, és ne hagyd, hogy ez elrontsa a kedvedet. Nincs egy előnyös fürdőruhád? Tudom, nem vigasztal, de aki kiröhög, az bunkó, ne adj a véleményére.
2014. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen buta vagy akkor csak azt tudom mondani h ne menj mert mindenki ki fog nevetni nem lesz jobb dolguk !
2014. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!