Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel szőrtelenítsem a lábamat...

Mivel szőrtelenítsem a lábamat? SOS

Figyelt kérdés

Ha este leborotválom, az már reggelre nem az igazi.

Gyanta nem hozza le. (próbáltam meleg- és hideggyantát is)

Szőrtelenítő krémekkel hasonló a helyzet a borotvához. És amúgy sem túl gazdaságosak.

Pedig hamarosan itt a rövid nadrágos idő!!

Milyen megoldást javasoltok?

13/L



2014. márc. 29. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy nem hozza le a gyanta?

Biztos rosszul csinálod: nem megfelelő szőrhosszon alkalmazod, nem jól téped le - rossz irány, nem jó sebesség...

Menj kozmetikushoz, ha neked nem megy!

Vagy pedig vegyetek epilátort!

2014. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az epilátor eléggé fáj úgy tudom...

A gyanta szerintem azért nem hozza le mert már túl erős a sok borotválástól... Majd elmegyek kozmetikushoz de a gyantával az is baj hogy mire újra eléri a megfelelő hosszt, addigra már rég nem túl igényesen néz ki...

2014. márc. 29. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben marad az epilátor...Lehet,hogy fáj,de megéri!Efyszer leszõrteleníted és utána nekem kb 1-2 hét múlva kell, és akkor sem olyan erôsek...Szerintem megéri kipróbálnod!
2014. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben kipróbálom! Köszönöm a válaszokat (de még írjatok ha valakinek van valami jó ötlete)
2014. márc. 29. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

A gyanta az erős szőrt is lehozza ha jól csinálják. Na nem veet meg xepil vacakokkal kell próbálkozni. Van gyantamelegítőd? Patronod hozzá? Azzal a legegyszerűbb. Alveolát ajánlom, de ebből a márkából a cukorpaszta is jó. A legerősebb szőrt is kitépi. Én ezeket használom, semmi gond vele. Nem kell megvárni hogy óriási szőr nőjön, ahhoz hogy leszedhesd.

Epilátor nekem nem vált be mivel csupa seb és szőrbenövéses lett a lábam.

2014. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Probald meg az epilatort, enis azt hasznalok es nem is faj annyira!:) egy ido utan meg mar egyaltalan nem erzed(13/l)
2014. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megpróbálom az Alveolát aztán ha azzal se jó akkor epilátor.
2014. márc. 29. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös, na ez aranyos volt. Tudsz róla, hogy az x-epil alveola termék? :D
2014. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De sajnos nincs rá jelenleg pénzünk, talán ha gyűjtögetünk rá akkor 1-2 év múlva megvesszük, addig meg gyanta és epilátor (kipróbáltam és a lábszáramon kibírom).

2014. ápr. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!