Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha fogyok, akkor az arcomból...

Ha fogyok, akkor az arcomból is fogok?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam annyira kövérnek,165 cm vagyok és 53kg,de az arcom így ki van kerekedne és ha pl. összefogom a hajam,akkor olyan a fejem mint egy lufi.Ha fogynék 3-4 kg-t akkor az arcomból is fogynék?
2014. márc. 30. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod akkor onnan fogsz lefogyni ahol van zsír .Akár arcon,akár máshol.

Ha rosszul akkor az izmaid mennek le.

2014. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy tavaly is amikor fogytam 5kg-t,akkor sem mindenhonnan fogytam,hanem valahonnan nagyon sokat,máshol meg semmi sem látszott,pedig sportolással,egészséges étkezéssel fogytam. És ezért nem tudom,hogy az arcomból fogynék-e vagy nem.
2014. márc. 30. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő hogy milyen sorrendben fogysz.
2014. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég aránytalanul oszlik el a súlyom,térdtől lefelé a lábam nagyon vékony,a combom viszont ehhez képest vastag.A hasam sem lapos,de mindenhol máshol meg vékony vagyok,De azért megpróbálok fogyni legalább 3-4kg-t,hátha fogyok az arcomból is.
2014. márc. 30. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor zsírból kéne fogynod, és izmot felszedned. ez ilyen edzetlen lötyi egészségtelen alak, mint az enyém :/ csak én fiúba.
2014. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ember fogy arányosan. Ha neked nem így volt akkor se, akkor most se úgy lesz. Én már első alkalommal is teljesen arányosan fogytam tényleg mindenhonnan, az arcomból is, pedig a fene se akart volna, azóta visszaszedtem én is 3-4 kgt de mivel már 20 felett vagyok én nem változok arcilag nagyot, az biztos:)
2014. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően az ember az arcából is fogy. Az exem mikor fogyott, akkor én a hasán láttam, míg mindenki más aki ritkábban találkozik vele az arcát vette észre. Ők onnan tudták, hogy fogyott.


Egyébként alkati kérdés, a körülöttem lévőknek az arcán mindig látszik a fogyás, de biztosan van olyan is, akinél ez sokkal kevésbé szembetűnő.

2014. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!