Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha sok...

Szerintetek az gáz ha sok ember szerint Justin Bieberre hasonlítok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy jó értelmebe vegyem, vagy rosszban.. Nyílván csak a kinézet miatt mondják pedig nem igazán tervezem, hogy hasonlítsak rá.. :D Szerintetek gáz, vagy ne nagyon törődjek vele? :D

2014. márc. 31. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én büszke nem lennék rá, de, ha a stílusod nem hasonlít rá meg a viselkedésed, max az arcod kicsit, az nem gáz szerintem:D
2014. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ne aggódj vannak olyan emberek akik kiírják ask-ra h ők Beliebr-ek és vannak lányok akik szeretik őket! O.o hová süllyed ez a világ -.-
2014. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Viselkedésre fogalmam sincs, hogy ő milyen igazából.. Amit hallani lehet róla abban nem nagyon hasonlítok.. :D

Viszont utcán ha megyek, vagy ha kocsival eléggé feltünően megnéz mindenki legyen akármilyen nemű..(Nem hinném, hogy a kocsi miatt néznek, mert átlagos max annyiban feltünő, hogy mindig tiszta és patika) :D Max hajszínre lehet rámondani, hogy hasonló meg az, hogy körbe rövid a hajam és felül van valamennyi, de azt se tornyozom hanem csak oldalra van ami kicsit feláll.. :D

2014. márc. 31. 19:57
 4/7 anonim válasza:
szerintem nem gáz. küldj egy képet, mert már nagyon kiváncsi vagyok :D
2014. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, de küldenél privátban képet? :D
2014. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem meg ez a kérdés egy átba**zás
2014. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na ezt látni kell, muti képet :D korban is Bíberrel egyidős vagy ?:D
2014. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!