Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk: Összejönnétek egy...

Fiúk: Összejönnétek egy nagyon vékony lánnyal?

Figyelt kérdés
Sajnos 167 cm-hez csak 42 kiló vagyok, rengeteget eszek, de képtelen vagyok hízni (egészségügyi okok kizárva). Születésem óta nagyon vékonynak számítottam az átlaghoz képest. Hiába van szép arcom és hajam hiába volt régen nagy önbizalmam, sajnos ez ma már nincsen. Nem szívesen megyek utcára, mert mindenhol megszólnak, pasit se nézek ki, ha tetszik egyből el is felejtem, hiszen kinek kellenék. Jópár pasi volt, aki tetszett, de mind visszautasított. Egy része megmondta, hogy azért nem, mert vékony vagyok, a másik része meg nem is foglalkozott velem hiába mutattam ki érzéseimet vagy más kifogással jött. Suliba is mindig csúfoltak, utcán is megszólnak vagy undorodva néznek rám. Most is nagyon tetszik valaki, de már nem merek kezdeményezni se, mert akárhányszor látom őt rám se néz, akármilyen jól is vagyok felöltözve és hiába nézek rá mosolyogva ő észre se vesz. Lesz egyáltalán valaha pasim? 20 éves vagyok és még senkim se volt. Barátnőim és a pasijaik is csodálkoznak hogy miért nem, pedig nagyon szép vagyok, de a visszajelzések után nem így tűnik.

2014. ápr. 3. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerös helyzet.

165cm-hez 48kg vagyok. Mindenki csontinak hiv,versenykukacnak,meg hogy miert nem eszek rendesen stb..

Közbe hizokurazom:o de nem megy a hizas..genetika az egesz-.- es ez ellen nem tehetek:(

Szoval sajnallak..es együtterzek veled

2014. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Olvass el akár itt is hasonló kérdéseket, és rájössz, hogy sz*rul gondolod, 10ből 8 pasi ilyet akar...
2014. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen! Hol laksz? 23/F
2014. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Olvastam, de az se mindegy, hogy 50 vagy 40 kiló (mindkettő vékonynak számít) :/ na az 50-60 kiló már tökéletes.

Vagy csak nekem van akkora szerencsém, hogy mindig azokba leszek szerelmes, akiknek a nagyon vékony nem jön be.

A médiába (pl. újságok) se gondolnak bele, hogyha azt írják, hogy nem kell lefogyni, hiszen a fiúk undorítónak találják a nagyon vékony lányokat, akkor sok nagyon vékony lányt megsértenek. Nem értem, hogy miért csak a túlsúlyosakat kell védeni. Ugyanúgy rosszul esik a nagyon vékonyaknak. Ja hát persze egyszerűbb azt mondani rá, hogy anorexiás. Kezdem azt hinni, hogy a média súlykolta bele mindenkinek, hogy a nagyon vékony az undorító, ezért is nem olyat választanak maguk mellé párként.

2014. ápr. 3. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:

mármint mennyire vagy csontos?

képet mutatsz? ha sajátot nem, akkor pl mybodygallery -ről?


tömegnövelő étrend + edzés sem segít? azt nem hinném!

2014. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet segítene, csak nem engedhetem meg magamnak a kb. 10000 ft-os tömegnövelőket.
2014. ápr. 3. 15:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Se kép, se lakhely. Na, ő sem ismerkedik a itt. Nembaj, utóbbit csak viccből kérdeztem. :D
2014. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt a képet találtam. [link]


[link]


Ezen a képen balról az 1-2. keveréke. Láb 1, kar 2, mell 1, derékés csipő pedig a kettő között.

2014. ápr. 3. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:

milyen 10000 forintot, milyen tömegnövelőre? nem kellenek porok meg ilyesmik, csak kicsit odafigyelni az étrendedre, aztán kész... nem vagy te profi testépítő! :)



...

az pedig szépnek látszik...

a külsőd nem tűnik akadálynak nálam :/

2014. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is vékony vagyok kezdj el konditerembe járni az izomépítéstől vastagabb leszel csk egyél rendesen rajtam már látszik!
2014. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!