Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Mit jelent a ti olvasato...

Ninibibi kérdése:

FIÚK! Mit jelent a ti olvasatotokban az, hogy valakinek (lánynak) formás a lába?

Figyelt kérdés

Hosszú, kifutómodell láb(1),vagy inkább sportosabb(2)?

1. [link]


2. [link]



2014. ápr. 3. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan ferfi, de en azt vettem eszre, hogy nem igazan szeretek a vekont labakat. Inkabb az oltanokert vannak oda, amin vam mit fogni.

Amugy 2x linkelted be ugyanazt

2014. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem ugyanazt linkelte.

Amúgy meg megmagyarázni nem tudom. Ránézek, és ha jó, akkor jó :D nem tudok mit csinálni, kb. ösztönös.

2014. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hopsz.Akkor itt egy másik.Köszi a választ!:)

1. [link]


2. [link]

2014. ápr. 3. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:

A magasabb lányoknak az 1. áll jól.

Az alacsonyabbaknak/átlagosoknak a 2.

Általában...

de egyéntől is függ meg alkattól...

mindenesetre nekem sokkal jobban bejön a 2.:)

2014. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 160 cm vagyok,azaz alacsony/normál.Régóta sportolok, nekem a másodikra hasonlít jobban,de kicsit félek,hogy az alacsonysághoz az nem áll jól,ha kicsit izmosabb.De akkor ezek szerint jobb mintha nagyon sovány lenne.(?):)
2014. ápr. 3. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:

inkább a sportos, de nem gyúrós


egy modellnek is lehet formás lába, de ezek pálcikák..

2014. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Izmos,formás.


Nem értem miért hiszik a nők hogy a formátlan pálcikaláb tetszetős..

2014. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert a magazinok és a tv ezt sugallják.Ha megnézel pl egy cipőreklámot,azt látod,hogy egy 2 méteresnek tűnő lány,1,6m-es ropilábakkal pózol egy 30 cm-es magassarkúban.Olyat nem nagyon látsz sehol,hogy egy normál kicsit sportosabb alkatú lány tetszeleg.Legalábbis nagyon ritka...ezért is a kérdés:)
2014. ápr. 4. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Fitness modell kategória...

A férfi ruhákat is sokszor kb. uniszex emberkék reklámozzák mégse akar senki úgy kinézni.

Olyan férfi nincs akinek nem tetszik a formásan izmos láb.

2014. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú, kifutómodell láb az, ami bejön. Rendszerint akinek ilyen van, az szebb, mint egy átlaglány.
2014. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!