Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Világos barna szemem van és...

Világos barna szemem van és nem túl élénk kék kontaklencsét szeretnék hol lehet megvenni és meddig hordhatom a jò minöségü kontaklencsét?

Figyelt kérdés

Ezelött soha sem hordtam,17 leszek nemsokára ...

sokan azt mondják káros a látásra igaz?

hol lehet megvenni akár a neten jó minöséget? vagy hogy lehet megálapitani jò-e vagy sem?

én mindenapos viselésre szeretném ! tippet pls!^^



2014. ápr. 5. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el szemészhez, aki megvizsgálja a szemed és megmondja, hogy milyen lenne alkalmas a szemedre.

Egyébként én nem javaslom, évek óta hordok kontaktlencsét, de, ha nem lenne rossz a szemem, biztos nem szarakodnék vele minden nap, ráadásul nem is olcsó. Plusz egyszer kérdeztem a szemészem, hogy hordhatnék-e színest és mondta, hogy a színesek sokkal gagyibb minőségben készülnek, mint a nem színesek, szóval nagyon nem tenne jót a rendszeres viselése.

2014. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is kell vizsgálat hogy tudd milyen görbületű lencse kell. Aztán ez alapján keresgélj neten hogy egyáltalán milyet tudsz hordani.

De egyébként a színes lencsék nem valók mindennapos hordásra, kényelmetlen, meg ha kitágul a pupillád pl sötétben akkor homályosan látsz, ha elmozdul kicsit is a lencse akkor is. Ez nagyon zavaró, nekem ilyenkor a szemem is könnyezik és szúr. Nekem 4 féle kékem is volt, meg 2 szürkés-kékes, de iszonyat rondák voltak, természetellenes. Egyiket sem hordtam 2 napnál tovább.

2014. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!