Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretitek az AVON termékeket?...

Szeretitek az AVON termékeket? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvencetek, melyik nem vált be?
2014. ápr. 5. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szeretem a krémjeiket, testpermetjeiket, parfümjeiket, de a sminktermékeik és egyéb más termékeik egyenesen pocsék és túlárazott. A sminktermékeik nem pigmentáltak, nem tartósak, könnyen kenődnek szóval egy kalap szar. A sminklemosójukat megkaptam ajándékba, de csak irritálta a szemem a sminkem meg se mozdította. Az intim mosakodójuk se ér semmit. 10/2 pontod adnék nekik.
2014. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

nekem ami bevált, az a hajpakolás, illetve pár arcpakolás, török olaj és azt hiszem török fekete iszapom is volt tőlük. kiválóan radírozza a bőrt, nem vitás.

a sminktermékek? lég sok nevetséges dolog van köztük, már bocsánat. a colortrend rúzsok minősége nem is létezik, gyerekjátéknak még elmegy, de képtelenség vele normálisan kirúzsozni a szád.

2014. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Alapból nem szeretek rendelni semmit, azt veszem meg szívesen, amit a boltban kipróbálhatok, megszagolhatok.

Parfümöm van csak avontól, Little Red Dress, azt nagyon szeretem, de sminket nem rendelnék, mert ilyen árkategóriában jobb márkákat is találok.

2014. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden termékük gagyi. A krémek, pakolások mintha semmit nem kentem volna magamra. A dekor kozmetikumok irritálják a szemem, könnyezik, folyik az orrom tőle. A parfümjei nem tartósak és az illatuk sem különleges. Amúgy én tanácsadó is vagyok az avonnàl és az a tanácsom hogy jól gondolja meg mindenki vesz e vagy sem. Lehet az akciókkal csalogatnak, de mint tudjuk olcsó húsnak híg a leve.
2014. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szempillaspirálokat rendeltem tőlük,a többség bevált,bár megjegyzem a drogériás 600 forintos 10x jobb)..A dezodorjaik borzasztóak,ahogyan a parfümjeik is.Ajakápolókkal,krémekkel,testápolókkal meg voltam elégedve,bár inkább drogériában veszek ilyen dolgokat,mint rendelem tőlük.Szerintem a minőségükhöz képest túl vannak árazva.
2014. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket. Nekem beváltak az alapozó, a lakkok, a korrektor, a púder, a szempillaspirál, a tusfürdők, a szájfények is jók. A color trend cuccai nem érnek semmit, de az összes többi nagyon jó. Én 10/9-re értékelem.
2014. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Szörnyű az összetevőlistájuk a krémeknek, a sminkek nem pigmentáltak, nem tartósak (kb fél óra a max), az alapozók túl sárgásak+sötétek, a bb/cc nagyon csillámos, semmit se fed, stb.

A parfümöket szeretem, mert olcsók és vannak kellemes illatúak, de többé nem vásárolok az avontól, mert állatokon tesztelnek.

2014. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is tanácsadó vagyok. Nem azt mondom, hogy az Avon a legjobb, de mint tanácsadó, olcsóbban hozzájutok a termékekhez. Amiket szeretek: care testápolók, kézkrémek, arckrémek, naturals testpermetek, tusfürdők, testápolók, AT sampon és balzsam +hajvégápoló, ajakbalzsamok, senses tusfürdők. Sminkelni nem szoktam, a mattító alapozót használom az Avon-tól, azzal megvagyok elégedve.
2014. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dominika72 ***** válasza:
a parfümjei nagyon jók és tartósak 10/11,sminkjei 10/8 nem elég tartós, arclemosó 10/7 nem nagy durranás de a garnier sokkal de sokkal jobb, test permetei 10/2 2 percig nagyon erős illatuk van szinte émelyítő utána meg nem lehet érezni. ennyi jutott most hirtelen eszembe :)
2014. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Timi179 ***** válasza:

én mindennel amit próbáltam abszolult elégedett vagyok, ezért dolgozom a cégnél :-) A dekor nagyon jó és tartós, a parfümökből vannak kedvenceim, és nagyon sokféle tusfürdőt, testápolót, arckrémet használtam már az avontól, vannak olyan dolgok amit csak innen rendelek, mert annyira bevált!

Az áruk pedig hihetetlen jó, főleg koordinátorként! :-)

2014. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!