Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért van mindenki lábán Nike Air Max mostanság?

Figyelt kérdés
Mire fel ez a nagy "őrüljünk meg a Nike Air Max-ért" dolog? Tényleg annyira kényelmes meg jó vagy csak újabb divatmajomság?
2014. ápr. 6. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ez a divat, ez néz ki jól, praktikus
2014. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rá kerestem erre a cipőre, és azt kell hogy nem mondjam, hogy rettentően gusztustalan egy cipő. Eddig egyet se láttam emberen, bár az is lehet hogy csak szimplán nem érdekelt. Valószínűleg ez is egy új tinik által felkapott majmolás.

Régen a Converse cipő volt nagy divat.

2014. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majmolás, sejtettem, hogy nem azért hordja mindenki, mert olyan szép :D
2014. ápr. 6. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez az új mánia, én sem értem..szerintem sportoláshoz még elmegy, de utcára baromi ronda és igénytelen egy rendes öltözethez.
2014. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utcai viseletre ízléstelen. Ennek ellenére egyre több lányon látom farmerral és cicanadrággal párosítva. Ezeknek semmilyen stílusérzékük nincs, csak az állítólagos divatot követik birka módon.
2014. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dominika72 ***** válasza:
Mert divat :D Meg nagyon kényelmes , de szerintem nem ér .40.000 ft főleg úgy hogy nem is egyedi és mindenkin ilyen van.
2014. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék ilyen cipőt. Rákerestem már hogy néz ki és szerintem gusztustalanul.
2014. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
múltkor egy lányon szoknya-blézer kombinációval láttam...:D sportoláshoz még elmegy de így:D
2014. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!