Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kérdésem egyszerű: szerintet...

A kérdésem egyszerű: szerintetek gáz ha egyáltalán nem trimmelem a pélót (mármint körülötte)?

Figyelt kérdés

Ha egy pár centit levágok belőle ollóval már akkor is nagyon el kezd viszketni. Volt olyan többször is hogy levágtam és utána fél évnél is tovább nagyon viszketett folyamatosan. Hiába használtam Sudocreamet meg különböző testápolókat nagy mennyiségben alig használt.

Most elég nagy dzsungel van odalent. Nincs olyan gondom hogy kicsinek látszik, mert elég nagy szerszámmal áldott meg a természet. Itt kérdezem meg mert egy ideje nem volt időm a nőkre és amikor volt akkor sem hoztam fel a témát (ez nyilván érthető).

Főleg a lányok véleménye érdekel: mennyire taszító vagy esetleg van akit nem zavar? Ha valaki tudja hogy ez a túlzott bőr érzékenység mitől lehet vagy tud tanácsot adni hogy mit tegyek, az is érdekel.


20 éves férfi voltam.


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 6. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. A férjem borotválja, részemről azzal egyáltalán nem vagyok kibékülve, mert ez azt jelenti hogy kb mindig borostás és szúr.
2014. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar, de nem a te korosztályod vagyok.


Egyébként a problémád elég rejtélyes, hisz trimmeléskor a bőr nem sérül. Max. azt tudom elképzelni, hogy a levágott szőrszálakat nem távolítod el (nem mosod ki maradék dzsungelből)... na de emiatt csak az első alapos mosdásig kellene viszketnie. Kb. úgy, mint amikor lenyíratod a hajadat és a tarkódnál ott marad némi hajszál és amiatt viszket.

2014. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Idáig 100%-ot nem zavar (: (ez elég jó statisztika). Egyébként mindig lezuhanyzom nyiratkozás után szóval nem valószínű hogy attól van, de azért köszönöm hogy időt szántál a találgatásra.
2014. ápr. 6. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem gáz, főleg egy 20 évesnél. Szerintem nincs olyan 20 éves lány, akinek tetszene a dzsungel odalenn.


Azt viszont nehezen hiszem el, hogy a vágás irritálja a bőröd. Vagy amit levágsz, azt ott hagyod a bőrödön? Mert akkor viszkethet, de ahogy leöblíted, az égvilágon semmi nem irritálhatja a bőrödet. Ez olyan, mintha a hajvágástól pirosodna ki valakinek a fejbőre... :/

2014. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah, erre már jobban számítottam. Köszi a véleményt. Egyébként lehet hogy nehezen hihető de így van (én sem tudom miért érzékeny erre a bőröm, de egyszer csak rájövök).
2014. ápr. 6. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz és kérdezd meg mit tud ajánlani, hogy ne legyen borotválkozás után ez. Ad valamit majd intézkedsz és kész.Lehet, hogy ciki, de vagy ez vagy a szőr és kész. Amikor az arcod borotválod akkor nem ilyen érzékeny?
2014. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, én is arra jutottam hogy majd elmegyek ha lesz némi szabadidőm. Egyszer már régebben voltam de kb meg se vizsgáltak és azt mondták hogy minden rendben van, kenegethetem testápolóval de nem tud mit mondani a dologra. Ezért a tanácsért még elkérte a 10.000 Ft-ot (magándoki volt), 20 perc veszekedés után én hülye meg inkább kifizettem.

Remélhetőleg találok jobb orvost.

Egyébként a hónaljamat és az arcomat borotválom, nem különösebben érzékeny a bőröm ezeken a területeken csak a kicsi én nem szereti a fodrászkofást.

2014. ápr. 11. 12:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és bocs a kései reakcióért, napi 14-ben heti 7 nap dolgozom. Az hogy soká olvasom el a válaszokat nem azért van mert nem érdekelnek (csak a félreértések elkerülése végett írom)
2014. ápr. 11. 12:52
 9/9 anonim válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem gáz (4-esnek). Pedig 20 éves lány vagyok. Sőt én meg a csupaszt nem szeretem.

Kérdező! Ne aggódj,ha nem megy, akkor nem megy. Ennyi.

2016. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!