Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » UV lámpa alatt nem szárad meg...

UV lámpa alatt nem szárad meg a gél lakk teteje, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Gel Nails at home-ot próbáltam de nem szárad meg a teteje. Nem az idővel van baj, mert már 5percig is tartottam alatta az ujjam. Valakiii

2014. ápr. 9. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először én is ettől voltam kétségbeesve, de ne aggódj, le kell törölni, de csak halványan körömlakklemosós vattával, az hozza le a felesleget és fixálja, utána meg pár perc alatt megszárad, de van hogy nem is kell száradnia. :) :)

2014. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. ápr. 9. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg vékonyabb rétegben felvinni. szerintem túl vastagon kened. nekem nincs ezzel problémám, 3 perc alatt megkeményedik.
2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joy Turner ***** válasza:
Mi ez a cucc lányok?
2014. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gél lakkokat nagyon vékonyan kell kenni. Ha túl vastagon kened fel, lehet nem köt meg rendesen. De a teteje mindenképp ragacsos lesz, amire kerül a fedőlakk, és azt kell áttörölni fixálóval, így eltűnik a ragacsossága. Ha nem szeretnél ezzel a fixálással bajlódni használj one step gél lakkot, vagy csak simán fixálásmentes fedőlakkot. A one step gél lakkokhoz nem kell alapozó és fedőlakk és teljesen keményre fog kötni.
2014. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel a gél lakk megkötése után ragacsos hártya marad a tetején amit fixáló folyadékkal kell eltávolítani egy szálmentes törlővel..csak vékony rétegeket kenj mert ha túl vastag a gél lakk elkezd bőrösödni és az nem lesz szép :S
2014. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!