Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 163 cm 52 kg-os lány,...

Fiúk! 163 cm 52 kg-os lány, aki jól tanul, kedves, de akaratos, vicces. (ezeket az ismerőseim mondták :D) Egy pici felesleg van a hasamon, de dolgozom rajta. Bejönnék a velem egykorúaknak? 15/L

Figyelt kérdés
pedofilok ne:)

2014. ápr. 10. 22:13
 1/9 anonim válasza:
Küldj kėpet privibe!:)
2014. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ne haragudj,de még nem :)
2014. ápr. 10. 22:17
 3/9 anonim válasza:

Gratulálok előző hozzászóló!

Kérdező! Nem tudjuk pontosan milyen az alkatod, az arcod (szerintem az a legfontosabb). Azért ezt kép nélkül nehéz így megmondani. És nem feltétlenül fehérneműs kép kell ehhez.

2014. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát,szerintem átlagos az arcom,barna haj,barna szem:)
2014. ápr. 10. 22:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg,hány éves vagy?:)
2014. ápr. 10. 22:29
 6/9 anonim válasza:

Sajna nem a te korosztályod! :(

Ha gondolod arcos képet küldesz (az nem pedofil szerintem) arról elég jó eséllyel megmondom van e "túlsúlyod" mert az azon is meglátszik. Persze ha megtisztelsz a bizalmaddal privátban írom meg a választ, nem közszemlére.

2014. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát igen, pár perc alatt nem lesz intelligensebb az ember! Te meg később sem!
2014. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,szerintem ne küldj semmidről sem képet,ki tudja,kik állnak a válaszadók mögött.Ez az internet,ami ide felkerül,azt te hiába törlöd le,ott marad.De biztos aranyos lány vagy!;)
2014. ápr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ügyesen leírtál magadról egy csomó dolgot anélkül hogy bármit is elárultál volna magadról.

Amiket írtál minden 2. lányra igazak.

2014. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!