Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok vagy férfiak,...

Fiúk, lányok vagy férfiak, nők 25-30 kor) milyen illatokat használtok dezodor vagy spray milyen parfümöt?

Figyelt kérdés

Érdekelne mert a barátom nem hajlandó dezodort használni,hogy győzhetném meg őt hogy ne legyen sértő?

Én mindkettőt használok.


2014. ápr. 11. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
En Nivea dezodort hasznalok csak,semmi mast,se parfumot,se sparyt. Vegyel neki ajandekba,hatha hasznalni fogja,ha nem akkor kerd meg,hogy ne legyen igenytelen,mert zavar teged.
2014. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Balea Málna és Citromfű fújós dezodor, és Forever Aloe Ever Shield kenős dezodor. Mindkettő alumínium mentes, avagy szinte minimális a károsító hatásuk.
2014. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát jó valahogy tapintatosan hogy mondjam?

és hogy borotválja le a hónaalját na azt se merem mondani neki.. :/

2014. ápr. 11. 13:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Fiúk is írhatnának ők mit használnak milyet vegyek neki?

Valami spray-re gondoltam. az axe-ok közül melyik a legjobb illatú?

2014. ápr. 11. 13:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat eddig. Én golyós deo-t a niveás viszont nem jött be nekem. Parfümöt is szoktam mindig magamra fújni.
2014. ápr. 11. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Apukám, és a párom is Csokis Axe-ot használ, a bátyám használ egyedül Old Spice-t.
2014. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Csokisat nem szeretnék mert az exem is azt használta. :D
2014. ápr. 11. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Balea illatmentes golyós dezodor vagy nagoyn néha Old Spice.

Parfümből Prada Infusion d'homme, Laura Biagiotti Roma, Guerlain L'Instant, Guerlain Habit Rouge, Amouage Jubilation

2014. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!