Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb 2 mm-es a szempillám, hogy...

Kb 2 mm-es a szempillám, hogy növesszem meg? Műszempilla letörte

Figyelt kérdés
Régen szép szempilláim voltak,nem az a nagyon hosszú,de szépek voltak,aztán az egyik lány ismerősömnek lett műszempillája és annyira szép volt,hogy azonnal akartam én is. Fent volt 3 hétig,mikor leszedtem letört az egész,ezután már nem is mertem nélküle közlekedni így mindig újat rakattam ez megy két éve. De már unom,hogy két hetente rakathatom fel,meg azért mégis csak egy mű dolog,úgy bánom,hogy akkor feltettem mer tényleg szépek voltak a szempilláim. Most egy hete,hogy nincs a szememen semmit nem nőtt. Mit tehetnék? Egyáltalán valaha vissza fog nőni?
2014. ápr. 11. 17:20
 1/7 anonim válasza:
50%
Visszanő idővel.Minden este kend be ricinusolajjal.Ez tényleg hat!
2014. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
a szorzet, ha beken hagyjak, szepen visszano magatol (kiveve ha kopaszodsz...). nyugi van, ne kenegesd mindenfele sz*rral, turelem rozsat (illetve esetedben szempillat) terem.
2014. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Vissza fog.

Nekem a ricinusolaj+kókuszolaj segített,mindenki azt hiszi,hogy műszempilláim vannak,és kérdezték is sokan,hogy mit használok rá. :D

a ricinusolaj alapból jó,de a kókuszolaj nagyon sokat segít!

pluszba az olívaolajtól fényes lesz,és erősebb.

a ricinusolaj növeszti,és dúsítja,a kókuszolaj mindezt egybe.

2014. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kókuszolaj az pont van itt nálam,de holnap veszek ricinus olajat, nagyon remélem ,hogy minél hamarabb viszontlátom a szempilláim, mert így nagyon kis csúnyának érzem magam :( mint egy vakond :D

2014. ápr. 11. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják, ricinusolaj, patikában 300 ft körül van az 1 dl, de ha csak szempillára használod, időtlen időkig elég.

Ha visszanőtt, elhasználhatod hajnövesztésre is. Vagy szemöldöke, ha esetleg nagyon kitépkednéd.

És még egy: az Alverdének van egy spirálos szempillanövesztője. Ez a dm saját márkás natúrkozmetikuma, ha esetleg nem ismered, nem lesz bajod tőle, hisz bio.

1200 ft körül van, olyan, mint egy szempillaspirál, csak fehér krémszerű cuccot viszel fel a pillákra, nem fekete festéket.

2014. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

alig várom,hogy kipróbálhassam és remélem tényleg segíteni fog

2014. ápr. 11. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nő az magától és 2 havonta cserélődik. Olajozhatod, hátha segít.
2014. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!