Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek erre a körömre...

Szerintetek erre a körömre lehet műkörmöt épiteni?

Figyelt kérdés

sajnos kiskorom óta van egy rossz szokásom rágom a körmeim és eleve a köröm házam nem fejlődött ki rendesen...és szégyenlem.sajnos növesztettem de ezeken az se sokat segített.


[link]


2014. ápr. 11. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Volt egy kolléganőm ugyanilyen körmökkel, és neki építettek rá. Úgy tudom, erre először tipet ragasztanak, de ha nő egy picit, akkor lehet rá rendesen építeni is, nyugi.

Csak olyan körmöshöz menj, akinek láttad a munkáját, vagy csupa-csupa jót mondanak róla a vendégei, szánd rá az időt, hogy megkeresd, és persze a pénzt is.

Építhetnek 3000 ft-ért is, de én azt kihagynám, normális helyeken, minőségi anyagokból 4500-5500 körül van az építés.

2014. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipet nem teszünk semmilyen körömre, főleg rágottra nem, mert nincs elég felület, ami megtartsa. Rágott körömre sablonnal építünk mini körmöt, majd ahogy nő a körömágy, és szokja a vendég a körmöt, lehet növelni a hosszt. A nails.hu oldalon van egy step by step, hogy milyenre számíts. Arra számíts, hogy eleinte 2 hetente kell járnod, mert a rágott köröm gyorsabban nő. Ha helyrejön, akkor lehet kitolni a töltések közötti időt 3-4 hétre.

egy műkörmös

2014. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nagyon-nagyon le volt vágva, nem rágtam, de tényleg durván levágtam, amennyire csak lehetett.

A körmös mondta, hogy erre ragasztani kell. Nem akartam, végül sablonnal épített rá zselét, de elmondta, hogy nem tudja garantálni, hogy megmarad. De megmaradt, mert ügyes volt a körmösöm.

Kolléganőmnek szintén.

Lehet te nem teszel rá tipet, de mások tesznek.

2014. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, de csak azok használnak tipet, akik bénák építeni.
2014. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!