Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a híresség...

Hogy lehet az, hogy a hírességek mind fotogének?

Figyelt kérdés

Nem a photoshoppolt, "beállított" képekre gondolok, hanem pl a paparazzi fotókra. Persze mindenkiről készülhet rossz kép, de a hírességekről ezek a paparazzi fotók is szinte mindig jók. Én meg csinálok magamról 20 képet és abból jó ha egy hasonlít arra, hogy valójában kinézek. Most akkor az összes híresség véletlen fotogén, vagy a fotósok használnak olyan gépet, amivel szinte csak jó képeket lehet csinálni?

Bocsi ha rossz a téma.



2014. ápr. 11. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Azért is hírességek mert fotogének
2014. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem, harmadik: a hírességekröl is rengeteg képet csinálnak és utána kiválasztják belöle azt, amelyik jó.

A profi gépekkel másodpercenként több képet lehet készóteni és ha lenyomva tartják, akkor akár percekig is folyamatosan készíti a képeket.

Ezek között rendszerint van 1-2 jó is.

2014. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a smink miatt. Főleg az arc kontúrozására gondolok, azzal sokat lehet csalni. Az is lehet, hogy jobb kamerával készülnek a fotók, jobbak a fényviszonyok (pl vannak olyan képeim, amin konkrétan szürke a hajam, máshol meg vörösesszőke:D), a póz, arckifejezés, háttér, ruha, stb.

Persze pl a modellek, műsorvezetők alapvetően fotogének...

2014. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De akkor én pl nem is lehetnék híresség, mert nem vagyok fotogén? Nem mintha akarnék, de értitek. Mondjuk van egy tehetséges színésznő, de nem fotogén, akkor nem foglalkoznak vele? És nem arra gondolok h csúnya mert én se vagyok az, de a fotókon igen.

Amúgy én is kisminkelem magam fotózáshoz mindig.

Köszi a válaszokat, jöhetnek még.

2014. ápr. 11. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A hírességek semmivel nem különbek bárki másnál, nekik is ugyanúgy vannak nagyon gáz képeik, csak épp ők meg tudják fizetni hogy a paparazzik ne tegyék közzé azokat. Sokszor volt már hogy netre került egy-két igazán ocsmány kép egy világhírű sztárról és 1 napon belül el is tűnt mindenhonnan, mert erre is képesek. Ne hidd hogy róluk csak jó képek készülnek.
2014. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze,amúgy rengeteg rossz kép van a hírességekről is,de nyilván nem azok kerülnek nyilvánosság elé.
2014. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!