Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép lányok csúnyának érzik magukat a csúnyák pedig tökéletesnek (egy-két kivétel persze van)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: minden átlagosnál egy kicsit is szebb lány tudja magáról, hogy az átlagosnál egy kicsit is szebb.
2014. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondják azt,hogy csúnyák?Mert szerintem ettől még nem tűnnének nagy képűnek kivéve ha éjjel nappal ezt hangoztatják.Én nem mondok magamról semmit én nem húzom le magam de nem is szállok el magamtól.
2014. ápr. 17. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak, akik tényleg nem hiszik el, mert pl a környezetük más típust tart szépnek, így nincs visszajelzés. Ennek létezik már kóros verziója is, nekik terápia kellene.

Vannak, akik ilyenkor várják a bókokat.

Amúgy a szépség relatív, mindenkinek más az ideálja+ a valóságban a kisugárzás is számít.

2014. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!