Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell egy műkörömhöz?

Mi kell egy műkörömhöz?

Figyelt kérdés
Hallottam már hogy vannak akik maguknak csinálják a körmüket. Gondoltam mivel nekem elég jó a kézügyességem kipróbálom. De mi kell hozzá? Tippes-zselés körmöt fogok csinálni. Addig megvan hogy tipp, zselé:D Még mi kell?:D
2009. dec. 22. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Én nem ajánlom,hogy otthon kisérletezz! Begombásodhat,vagy egy életre rosszul nöhet a körmöd! Bizd szakemberre!

Nekem körmös a szakmám,leirhatnám,hogy mi kell hozzá,de a szaktudást nem lehet leirni,hogy meg is tudd csinálni!

2009. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Kismillió dolog...

Zseléshez mondjuk egy jó kütyü (ami ugye megszilárdítja a zselét - kb 20 ezer Ft körül van), reszelők, színes csillámpor a zselébe, sablonok, gombaölők, körömágy ápoló folyadékok stb stb.

Olcsóbb, ha elmész egy profi körmöshöz, mint hogy beszerezd a cuccokat és minden előképzettség nélkül otthon barkácsolj.

2009. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sok körmösnél megforultam már de eddig mindenki sz*rul csinálta meg. többször gombás is lett. erre felé nincs egy normális körmös sem, ezért döntöttem úgy hogy én is megpróbálom.
2009. dec. 22. 15:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak csinálom a körömöm, és még semmi sem történ vele. Nem volt gombás, sem levegős, nem pattant fel. Ellentétben 1-2 műkörmösnél akinél jártam, volt hogy még az nap este fellevegősödött.

Ajánlom ezt az oldalt én is innen rendeltem a hozzávalókat: [link]

2009. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nekem is ez a bajom a körmösökkel:)

köszi nagyon sokat segítettél:)

2009. dec. 22. 15:26
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
És szerinted ha a körmös,aki tanulta,gyakorolta a szakmát de ö is szarul csinálja,akkor majd te,aki nem tanulta,nem gyakorolta jobban meg fogod csinálni?! Nem olyan könnyü,mint ahogy gondolod! És legalább 25 ezret készits ki az anyagra,mert ennyi a kezdés!
2009. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nincs mit és amit mutattam ott vannak induló készletek is. Én nekem igen nincs fellevegősödve és volt hogy a műkörmös festett mintát és olyan ronda lett hogy hazajöttem és azonnal lemostam. Ennyit a nagyszerű kitanult szakmáról. Szó se róla vannak tényleg profin tökéletesen dolgozó körmösök is.
2009. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Ami eszembe jut leírom :) lehet a legalapabb is belekerül a listába de inkább leírom :)


UV lámpa

Ecset

Reszelők

buffer

Primer

Tip

Zselé

Díszítő anyagok gondolom


Azt hiszem semmit sem hagytam ki. Hova valósi vagy amúgy? Ha kell segítség szerintem bármelyikünktől kérhetsz, már persze akik normálisan válaszoltak. Van abban is igaz, hogy van "veszélye" az otthoni ügyködésnek, de úgy látom neked a műkörmösökkel sem volt szerencséd és úgy tűnik másnak is sikerült otthon megcsinálni :)

2009. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
na és a tip ragasztót persze kihagytam :)
2009. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:)

ceglédi vagyok.

2009. dec. 22. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!