Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépségápolási mánia?

Szépségápolási mánia?

Figyelt kérdés

13-14 éves korom óta rajtam ez a dili. Mindig gyűjtögetek valamit. Volt vagy 5o ajakápolóm, és 2o parfümöm.

Az ajakápolókat átválogattam, igy már csak 6 maradt (kettő a sminktasimban, négy raktáron). Ugyanezt megcsináltam a parfümökkel, maradt 6. Tusikból és testápolókbóol csak 3at tartottam meg.

Viszont fél év alatt felhalmoztam 9 sampont. Amég nem csökkentem őket max 2re, nem tudok leállni.

Mennyire beteges?


2014. ápr. 19. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Te vagy az?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Az, hogy gyűjtöd az azonos funkciójú vackokat, még nem "szépségápolási mánia", csak szimplán ésszerűtlenség, mert előbb rád romlik, minthogy elhasználhatnád.

2014. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem teljesen értek egyet az előző válaszolóval, van akinek ez már amolyan hobbi. Sok lány/nő szereti a különböző színes , illatos kozmetikumokat. Nem éppen egészséges, hiszen minek 9 sampon, de az újabb és újabb reklámok elhitetik hogy szüksége van az embernek a legújabb termékre. Tulajdonképpen te is a fogyasztói társadalom csapdájába estél. Próbáld meg visszafogni magad, és gondolj arra hogy (bár ajakápolókat és parfümöket többet is használhatsz egyszerre: más az illatuk, mikor mihez van kedved...) úgysem használsz egyszerre 9 sampont, amíg az egyik el nem fogy ne vegyél másikat, mert nincs értelme.
2014. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó igen, parfümből tényleg birtokolhat többet egyszerre az ember, mert megvettem, de ez nem vált be, vagy mert mikor milyen illathoz van kedve. ajakápolókból is lehet ugyan ez, vagy mert van 3 táskád és mindegyikbe kell 2, meghát sok ember gyűjt valamit, hát te az ajakápolót. de samponból teljesen hülyeség egyszerre ennyi. semmi értelme, mert egy samponról csak akkor tudod eldönteni, hogy jó-e, ha huzamosabb ideig használod. lehet, h 2 flakonnal is el kell használod belőle, h lásd, h jó-e az a te hajadnak. annak, h minden alkalommal mással mosol hajat, semmi értelme nincs. szerintem
2014. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!