Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek cicababa?...

Hogyan legyek cicababa? (lent) pls help me!?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 60 kg, arányos a testem, van seggem meg mellem is, hósszú szőke póthajam van barna szemem, szolis barna bőröm, pisze orrom, szép mosolyom, kerek és egy picit szív alakú fejem van, szeretem a nőies ruhákat. Mit tegyek, hogy viselkedjek, mit vegyek fel, hogyan sminkeljek??
2009. dec. 22. 18:20
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
88%

úgy, mint a Házinyuszi című film főszereplője.

[link]

2009. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
80%
Nyávogj meg gügyögj egyszerre... cicababa lol
2009. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%
ja és nézdmeg a filmet, sokat tanulhatsz belőle, hogyan legyél cicababa.
2009. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Az a kedvenc filmem, láttam már nagyon sokszor, de köszi. Jöhetnek még tippek!!
2009. dec. 22. 18:27
 5/57 anonim ***** válasza:
59%
Ahelyett, hogy az értelmes fejecskéddel kamukérdéseken törnéd magad, inkább nyomd meg a power gombot a billentyűzeten, aztán kösd fel magad-Mondjuk a karácsonyfára... Illenél oda(:
2009. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez nem kamu kérdés, és nyomkodd te a hülye kis kocka fejeddel azt a gombocskát és gyújtsd magadta a karifát! jah ha nem tudsz rendes választ írni tehetsz egy szivességet: ne írjál hülye "válaszokat"
2009. dec. 22. 18:41
 7/57 anonim ***** válasza:
81%
Minek akarsz cicababa lenni ha elképzelésed sincs hogy milyen az? Ha meg tudod akkor minek teszed fel a kérdést? Azt várod hogy valaki leírja milyen egy szabvány cicababa? Szerinted így megy ez? Hát... pont olyan eszetlen buta libák mint te. Úgyhogy pont jó vagy így.
2009. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, h ez dicséret vagy sértés akar lenni, de én nem érzem magam annak, és azért szertnék az lenni, mert annak ki nekem tetszik(fiú) neki a cicababa tőkéletes lányok jönnek be...
2009. dec. 22. 18:53
 9/57 anonim ***** válasza:
90%
ha úgyfogsz kinézni mint a házinyuszi, akkor tutira befogsz jönni a pasinak.
2009. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
66%
áhh szal a buta lányokra bukik.akre azt mondják a hátuk mögött: jól néz ki,csak meg ne szólaljon! hát gratulálok.ha neked ez a célod...
2009. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!