Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek színésznő, attól még,...

Lehetek színésznő, attól még, hogy nem vagyok szép?

Figyelt kérdés

Színésznő szeretnék lenni, és én is úgy érzem, mások is mondják, hogy van hozzá tehetségem. Viszont nem vagyok egy szépség (ne értsetek félre, nem vagyok ronda, de nem is vagyok az a megtestesült szépség, ahogy sok más színésznő). Néha mondják nekem hogy szép vagyok, de csak barátnőim meg olyanok, akik szeretnek, úgyhogy ők szerintem inkább jóindulatból mondják. Nem is vagyok túl fotogén :P.

Ettől függetlenül, ha van hozzá tehetségem, lehetek színésznő?



2014. ápr. 22. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Drága láttál már filmet életedben? Vagy voltál már színházban?


Na, csakis szép embereket láttál? Na ugye! Akkor meg?

2014. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy minden filmben és színdarabban csak szép emberek vannak, de azért fontos a good looking, érted, vagy legalábbis hasznos lehet.

Meg azért is gondolkodtam ezen, mert a mai világban a szépek óriási előnnyel indulnak (szinte mindenhol) :P jó nekik

2014. ápr. 22. 19:50
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Milyen filmeket nézel te? :DDDD
2014. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen hülye kérdés volt, már ne haragudj. Néztél már valaha normális filmeket is a holywoodi agysorvasztó baromságokon kívül? Szoktál színházba járni?
2014. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nézek rendes filmeket :) És félreértettetek. Nem úgy értettem hogy csak az lehet színésznő, aki szép. Inkább attól félek, hogy esetleg kevesebb esélyem lesz, mert azért mégiscsak jobb, kellemesebb érzés nézni egy szép, jól kinéző embert.

De így utólag azt gondolom, hogy azért raktam fel a kérdést, mert nincs elég önbizalmam.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat. :)

2014. ápr. 22. 20:07
 6/15 A kérdező kommentje:
Végülis, majd max boszorkányt játszok :D, meg úgyis vannak olyan sztorik, ahol egy kicsit csúnyácska lány a főszereplő:)
2014. ápr. 22. 20:09
 7/15 anonim válasza:
100%
mondok én neked valamit: ha megvan hozzá a tehetséged, akkor nem is akármilyen színésznő lehetsz!!! Ha nem vagy az a tipikus szépség, néha még jól is jöhet, mert nem olvadsz bele "megszokott sorba".Egy csomó híres(!) színésznőt épp ez tesz egyedivé.Próbáld meg kihangsúlyozni, ami különleges rajtad, és próbálj kibékülni magaddal, meglátod, végén nem hogy y, de előnyöd is lehet. A lényeg, hogy légy pozitív,felszabadult és persze add önmagad:)Üdv: egy duci, és szintén "nem túl szép lány", aki elfogadta magát olyannak, amilyen, és tökéletesen jól érzi magát a bőrében:)
2014. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi lópofa van, és a szépség relatív...

Egyébként ha Kristen Stewartot színésznőnek csúfolják, belőled is lehet...teljesen átlagosan néz ki, de a játéka...hát nincs is játéka, egyáltalán nem tud színészkedni - szerintem...és nem csak az alkonyatos vackokról beszélek láttam más filmjét és röhej...(igazából az alkonyatot nem is láttam)

2014. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lehetnél?!
2014. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a kérdést komolyan gondoltad vagy csak vicceltél? :D


Amúgy önbizalom-növeléskét ott van például Frances McDormand. Na neki szegénynek nem az a problémája hogy nem ANNYIRA szép, hanem az hogy kifejezetten ronda:

[link]


[link]


Ennek ellenére egy nagyon sikeres, népszerű Oscar-díjas hollywoodi színésznő :)

Tök ugyanez a kategória Tilda Swinton is, ő sem egy szépség és szintén Oscar-díjas. Egy kicsit komolytalanabb színésznő, de Sarah Jessica Parker pedig úgy néz ki mint egy ló és mégis egy dögös, csábító nőt játszott a Szex és New Yorkban 6 évadon és két mozifilmen keresztül, akiért bomlottak a pasik. Szóval ilyen szerepekre is választanak kifejezetten ronda nőket is, hát még olyanokat akik még csak nem is rondák... :D Az emberek amúgy sem azért néznek filmeket hogy kizárólag gyönyörű embereket bámuljanak 2 órán keresztül, aki erre vágyik az megnéz egy szépségversenyt vagy egy divatbemutatót.

Se szép, se ronda színésznőkből meg Dunát lehetne rekeszteni. Maggie Gyllenhaal szerintem ilyen, és mégis ő játszotta a bombázót a Sötét lovagban.

Ráadásul amúgy a leggyönyörűbb színésznők sem néznek ki mind olyan jól élőben, mint a filmekben. Egy jó sminkes csodákra képes :D amiatt meg ne aggódj, hogy nem vagy fotogén, az abszolút tanulható. Egy kis gyakorlással hamar bele lehet jönni.

Még annyi, hogy bár nem tudom, hogy hogy nézel ki és hány éves vagy, de fiatalként sokszor a legszebb lányok sem tudják/látják/hiszik el magukról, hogy szépek. Szóval lehet, hogy te is gyönyörű szép vagy, csak még nem "tudod" magadról :)

21/l

2014. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!