Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelo suly...

Szerintetek ez megfelelo suly a magassagomhoz?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok, kb 52,5 kg es 14,5 eves.Egyetlen problemam ,hogy szeles a csipom,egyeltalan nincs hasam de azert nincs vekony labam:( vajon 50 kg-osan csokkene a labamon levo zsir is?

2014. ápr. 24. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így is épp elég vékony vagy, ha már nem sovány. Ha zsíros vagy, akkor az a helytelen életmódnak köszönhető, bár kétlem, hogy erről lenne szó (mármint a zsíros testről). Sportoljál, majd formásodsz.
2014. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom 1. :)

Fogyokuraztam,hogy elertem ezt a sulyt,nyaron kb 66-67 kg voltam..

2014. ápr. 24. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell fogyóznod már semmiképp sem, hanem egészségesen enned és sportolni valamit rendszeresen. akkor nem lesz gond. sok vékony lány nem szép, mert nincsenek izmaik, ilyen lötyi izék. ne legyél olyan! :)
2014. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fogyokúráznál hanem egészségesen diétáznál és mellé súlyzós edzést csinálnál aerob mozgással nem lennél vékonyan zsíros. 172 centihez borzasztó kevés a súlyod... Én 62 vagyok és még így is relatíve vékony.
2014. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!