Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők miért csináltatnak...

A nők miért csináltatnak maguknak műkörmöket? És amelyik nő csináltat, miért hiszi azt, hogy többet ér, mint a többi nő?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert az tetszik neki.

Nem hiszi.

2014. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szépek a körmei, nincs ideje foglalkozni vele, vagy akármi..nem hinném, hogy többnek hiszi magát ettől.

Szerencsére szép körmeim vannak, de, ha csutka, papírvékony körmeim lennének, lehet, hogy én is elgondolkoznék rajta.

2014. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A normálisak nem hiszik, de van, aki úgy érzi, hogy ettől ő most nagyon klassz, mert látja mindenki, hogy van 4 ezre műkörömre. Mellé lehetőleg egy kamu LV. :D
2014. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked vannak komplexusaid, nem a műkörmös nők hisznek sokat magukról. Én még soha senkitől nem hallottam, hogy "többet érek, mint azok a nők, akiknek nincs műkörmük ".
2014. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy! Nekem semmiféle komplexusom nincs! Amúgy meg ha eleve megfigyeled, akinek műkörmei vannak, többet hadonászik vele, úgy tartja a kezeit, hogy lássák, hogy neki csili-vili műkörmei vannak
2014. ápr. 26. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!