Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar/taszít,...

Fiúk! Titeket zavar/taszít, ha egy lánynak nem egységes a lába, hanem ilyen háromszög jellegű?

Figyelt kérdés

Tehát, a környezetemnek ilyen egységes lábai vannak, hogy kb akkora a combjuk, mint a vádlijuk, vagy tényleg csak egy gondolattal vastagabb a combjuk. Nekem meg a combom vastagabb. Igen, valószínűleg ez a felesleg miatt van (nem vagyok kövér, de azért tudnék fogyni). Szóval nektek melyik jön be jobban?

Mondjuk, attól még szeretnék fogyni (gondolom akkor vékonyabb is lesz).

15/L



2014. ápr. 25. 23:51
 1/3 anonim válasza:
Nekem az összkép számít nem csak magában a láb lehet,h jó lába van egy csajnak de közben ronda fordítva más dolgokat is figyelembe kell venni ez egyébként összetett kérdés,szóval szerintem kérdezz ismerős fiúkat,h mit gondolnak abból többet tudhatsz meg.
2014. ápr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, kérlek, az már régen rossz, ha valakinek olyan kicsi a combja, mint a vádlija! Akinek ilyen, az betegesen sovány lehet, ugyanis a normál, egészséges testfelépítésnek EZ ellentmond!


Egy szép, egészséges, formás, arányos nőnek SOHA nem azonos a kettő, még megközelítőleg sem!


Inkább örüljél, hogy neked a barátnőiddel ellentétben, emberi formád van!

2014. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. ápr. 26. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!