Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szemölcs van...

Mit csináljak ha szemölcs van a kezemen?

Figyelt kérdés

elmentem bőrgyógyászhoz és felirt nekem egy ecsetelőt de hiába használom nem csinál vele semmit max egy kicsit kisebb lesz de pár nap után ugyan akkora lesz.

apa azt mondta azt már csak leégetni lehet.

nem lenne vmi más módszer?

volt már valakinek ilyen?


2014. ápr. 26. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik bőrgyógyászt.
2014. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is mondta, hogy a vére hulló fecskefű segített. ( valami ilyesmi a neve ) kis sárga virágja van , és mikor eltöröd a szárát sárga nedv jön belőle-> ezzel kell kenegetni és elvileg elmúlik :)
2014. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Duofilm ecsetelőt keress! Nekem ez vált be + bőrgyógyász fagyasztotta 2x. Nekem szépen elmúlt.
2014. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Wartner ecsetelő. Kicsit durva, de hatásos.
2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát vérehulló fecskefűvel próbálkozhatsz, de ha az ecsetelő nem volt elég, az se tesz csodát. Én inkább elmennék másik orvoshoz, még mielőtt elterjed és még nehezebb lesz kiirtani. :D Égetni ritkán szokták, inkább lefagyasztják. Nem mondom, hogy kellemes, de fél perc alatt túl is vagy rajta, utána pár napig vízhólyag (rosszabb esetben vérhólyag) lesz a helyén és sztori vége. :)

(amúgy meddig használtad az ecsetelőt? lehet nem elég ideig.)

2014. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fél éve azt használom ... habár nem minden nap :/
2014. ápr. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!