Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az összeállí...

Mi a véleményetek az összeállításaimról?

Figyelt kérdés

Igazából csak magamnak csinálom, de érdekel, hogy mit gondol róla a világ :D


[link] :D



2014. ápr. 27. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok kiigazodni a sok beszívelt "item" és effektus mellett. Egyébként a szettjeid nem tetszenek, egyrészt mert nem a stílusom, másrészt jobban szeretem, ha egy adott szettnél van valami feltűnőbb kiegészítő. De hétköznapi öltözködéshez nem rosszak.
2014. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm. Köszönöm :) Tanulságos
2014. ápr. 27. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép.
2014. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez... tömör
2014. ápr. 27. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
^^ Nem nagyon értek az ilyenekhez, annyi a véleményem, hogy szép. :)
2014. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"i'm Hungary\ and hungry to forever, also i'm don't slim):)\ . all i want is world peace, free, his love, his kiss, a panda, my dream body on me, him. And Summer. :)" Bocsáss meg, de ez a rész rögtön szemet szúrt, mielőtt még lejjebb tudtam volna görgetni. Sokkolt. Ez mi? Mit akartál ezzel mondani? Kérlek, kééérlek, tanulj meg angolul!


Az összeállítások átlagosak, tinisek. De ez nem baj.

2014. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a képeket valami oldalon szerkeszted, ahol össze lehet állítani a szetteket?
2014. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! ^^ (Bár nem éppen mostani a kérdés, azért mégis válaszolok :D.)Én is fent vagyok Polyvore-on (most már követlek is). Szerintem jók a szettjeid, bár nekem túl "normálisak", mármint olyan átlagosak. Én nem minden szettemet venném fel, őszintén szólva, de vagyok olyan őrült, hogy nagy valószínűséggel mégis megtenném! :D Azt javasolnám, hogy válassz ki egy témát, és a köré dolgozz! Na, meg használj #hashtag-et! ;) Ha esetleg szeretnéd megnézni az én őrültségeimet, akkor tessék: [link] Írhatsz nekem nyugodtan! :)
2015. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!